У вас весь час холодні руки — подібний стан може говорити про серйозні порушення
Руки що постійно мерзнуть не так вже й нешкідливо. Нерідко цей момент є симптомом порушень в організмі, а що саме йде не так може підказати тільки фахівець. Ми вирішили зібрати основні можливі причини холодних рук навіть в теплу пору року, інформує Ukr.Media.
Хвороба Рейно
Все більше людей чують від лікарів загадковий діагноз "хвороба Рейно", але насправді вся справа в надмірному звуженні судин. Зазвичай звуженням судин наш організм реагує на зниження температури повітря, щоб підтримати роботу всіх систем організму в звичайному режимі. Якщо у людини виявлена хвороба Рейно, її судини в цьому випадку звужуються без зовнішніх причин. Хворі можуть спостерігати знебарвлення шкірних покривів на пальцях або ж навпаки пальці синіють. У будь-якому випадку важливо відвідати лікаря, щоб підтвердити діагноз і отримати необхідну терапію.
Анемія
Один з найчастіших симптомів анемії — холодні кінцівки. Низький рівень гемоглобіну і недолік кисню не дають кровоносній системі повноцінно функціонувати, і крім синців на тілі, відзначають руки й ноги що постійно мерзнуть. Не ігноруйте цей симптом і обов'язково отримаєте консультацію фахівця, особливо якщо ви помічаєте супутні симптоми на зразок денної втоми і сильної сонливості навіть після 7 годин повноцінного нічного сну.
Хвороби щитоподібної залози
Проблеми з щитоподібною залозою також можуть виражатися в зниженні температури тіла. При різних ураженнях і порушеннях щитоподібна залоза не здатна повноцінно функціонувати і виробляти достатню кількість гормонів, що також призводить до сонливості і збільшення маси тіла. Найчастіше з цією проблемою стикаються люди після 40 років.
Нестача вітаміну B12
Дефіцит вітамінів — часта проблема звичайного жителя мегаполісу. Коли вітаміну B12 починає катастрофічно не вистачати, починаються проблеми у формуванні еритроцитів, що своєю чергою може привести до вищезгаданої анемії, з якою не завжди можливо впоратися. Часто про дисбаланс якраз і "говорять" постійно холодні руки. Особливу увагу на даний вітамін і на всю групу вітамінів в цілому варто звернути людям за 50. Не лінуйтеся здавати необхідні аналізи хоча б раз на рік.
Джерело: ukr.media