На чемпіонаті світу з паверліфтингу Сергій Білий завоював срібну медаль

Фото: International Powerlifting Federation – IPF/Facebook

На відкритому чемпіонаті світу з паверліфтингу, який відбувається в Литві з 13 по 20 листопада, український спортсмен Сергій Білий виборов срібло. Про це повідомили Харківська ОВА та Національна федерація пауерліфтингу.

– Сергій виграв срібну медаль у категорії ваги до 105 кг, піднімаючи в становій тяги 405 кг, і бронзову медаль в жимі лежачи з результатом 300 кг, – йдеться в повідомленні.

Його загальний результат у трибор’ї склав 1045 кг, він поступив всього один кілограм американцю Яну Беллу і тому став срібним призером Чемпіонату світу 2023.

15 листопада на цьому ж чемпіонаті харківська паверліфтерка Тетяна Біла завоювала “золото” і встановила рекорд Європи, піднімаючи в присіданні 190 кг, а також в жимі лежачи 112,5 кг. У становій тязі (157,5 кг) вона посіла друге місце, отримавши “срібло”.

16 листопада українці Давид Комарницький та Ангеліна Черковська стали абсолютними чемпіонами світу серед танцівників до 16 років, вигравши латиноамериканську та бальну програми на Чемпіонаті світу у Нідерландах.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *