Мінспорту видалило список спортсменів-уклоністів

Фото: Фото: pixabay.com

На сайті Міністерства молоді та спорту зник список спортсменів, які після різноманітних змагань вчасно не повернулися до України. Список утікачів містив дані станом на 23 жовтня.

Фото: mms.gov.ua

Загалом у списку було 304 спортсмени, зокрема такі відомі футболісти, як Артем Довбик (“Жирона”), Ілля Забарний (“Борнмут”), Владислав Кулач (“Зіря”), Сергій Булеця (“Заглембе”), Михайло Мудрик ( “Челсі”), Анатолій Трубін (“Бенфіка”) та Артем Громов (вільний агент).

Також у цьому списку колишній півзахисник юнацької команди “Шахтаря” Олександр Роспутько, який не повернувся до України після матчу Юнацької ліги УЄФА з “Антверпеном” у Бельгії. Згодом з’ясувалося, що він утік до Росії.

У Мінспорту зазначали, що щомісяця з України втікає в середньому 13-14 спортсменів, багато з яких перебувають у Національному рейтингу.

Український спортсмен Артур Білан, який брав участь у чемпіонаті світу з вуличної риболовлі в Італії, вирішив залишитися за кордоном, висловлюючи прагнення забезпечити “мирне життя для себе та своєї родини”.

Фото: mms.gov.ua

Фото: mms.gov.ua

Фото: mms.gov.ua

Фото: mms.gov.ua

Фото: mms.gov.ua

Фото: mms.gov.ua

Фото: mms.gov.ua

Фото: mms.gov.ua

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *