11-річний хлопчик, який втратив ногу внаслідок авіаудару Харківщиною, отримав протез

Фото: facebook.com/moz.ukr

11-річний Сашко з Малого Бурлука Харківської області, який втратив ногу внаслідок авіаудару російських військ, нарешті отримав довгоочікуваний протез. До цього дитині довелося перенести кілька операцій, лікування та реабілітацію. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

– Саша переніс багато операцій у Харкові, а згодом його перевели на подальше лікування та реабілітацію до столичного ПСП Охматдит. За три місяці в Охматдиті Саша встиг перенести кілька операцій, завести нових друзів, відсвяткувати своє 11-річчя, змінити зачіску та звикнути до нового життя – з ампутацією ніжки. Наразі хлопчик перебуває у Львові, де його протезували, – розповіли у міністерстві.

Хлопець пережив травматичну ампутацію внаслідок російських обстрілів села 18 січня. Його сестра Аліна внаслідок поранень, які отримала через той самий удар, померла в реанімації за 10 днів. У фатальний день хлопчик разом із двоюрідною сестричкою Аліною прямували до продуктового магазину у рідному селі Малий Бурлук. Поруч із дітьми впав ворожий снаряд, обидва зазнали тяжких травм. Хлопчик і досі згадує, як тримав свою відірвану ногу, притиснуту до тіла, щоб не стекти кров’ю. Першу допомогу дітям надали військові, після чого власним автомобілем повезли поранених назустріч “швидкій”, розповіли в МОЗ.

  • 18 січня близько 15:00 росіяни вдарили керованою авіабомбою Малим Бурлуком на Куп’янщині. Окрім двох дітей, які зазнали поранень, через влучення загинула 61-річна жінка.
  • А 14 січня російські війська вкотре обстріляли селище Великий Бурлук на Харківщині та потрапили до житлових будинків. Тоді загинули четверо людей.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *