Між Наомі Кемпбелл та Ліндою Євангелістою спалахнула давня ворожнеча

Інформація про те, що між супермоделями пробігла кішка, ходила давно. Але тепер неприязнь Наомі Кемпбелл та Лінди Євангелісти, які, взагалі-то, багато років тому непогано спілкувалися, переросла у справжню ворожнечу. Жінки уникають одна одної не лише на публіці, а й у соцмережах.

Наомі та Лінда входили до списку покоління супермоделей, які домінували на подіумі у 1990-х роках, поряд із Сінді Кроуфорд, Крісті Тарлінгтон та Клаудією Шиффер. Чутки про сварку між ними вперше з’явилися у вересні 2023 року, коли вони брали участь у показі на подіумі Vogue World. Кемпбелл тоді відзначила у своїй публікації Крісті та Сінді, але не згадала Євангелісту.

Наомі Кемпбелл. Фото: Getty Images

Наомі Кемпбелл. Фото: Getty Images

Приблизно у той самий час колишні подруги з’явилися на Тижні моди в Мілані на весняно-літньому показі Fendi, де їм відвели місця в першому ряду. Проте Наомі сіла між близькою подругою Кейт Мосс та актрисою Демі Мур, а Лінда зайняла місце між моделлю Сьюкі Вотерхаус та акторкою Наомі Воттс.

В одному з інтерв’ю Кемпбелл заявила, що розчарована людиною, яку вважала своїм другом, але вона виявила невдячність до неї.

«Мене злить нещирість та невдячність. Особливо коли ти знаєш, що зробив все можливе, щоб дійсно допомогти комусь, а він не може сказати тобі просте “дякую”. Це не так гнів, як велике розчарування», – обурилася зірка.

Лінда Євангеліста. Фото: Getty Images

Лінда Євангеліста. Фото: Getty Images

Тоді супермодель не назвала конкретного імені, але тепер багато користувачів вирішили, що йшлося про Лінду. У 2023 році культові манекенниці знялися в документальному серіалі AppleTV + «Супермоделі». Для просування шоу вони з’явилися на обкладинці Vogue у серпні 2023 року разом із Сінді та Крісті. У квітні 2024 року легендарна четвірка, згідно з контрактом, була присутня у повному складі на прем’єрі.

У повному складі на прем'єрі. Фото: Getty Images

У повному складі на прем’єрі. Фото: Getty Images

Тепер з’ясувалося, що зірки світових подіумів ворогують і більше не можуть навіть перебувати в одній кімнаті одна з одною. Британська модель з африканським корінням і її канадська колега італійського походження відписалися одна від одної в соцмережах, вони уникають появи на одних і тих же показах та заходах.

У fashion-індустрії тепер гадають, що ж сталося між зірками глянцю. Раніше їх пов’язували нормальні відносини, вони обидві розпочали кар’єру у 80-х, коли їм було близько 16 років. Наомі часто не брали працювати через колір шкіри. Вона згадала, як Лінда та Крісті відмовляли від зйомок, якщо не буде Кемпбелл.

«Там було сестринство, засноване на турботі та вірності. Коли одній погано, ти її підтримуєш. Вони казали: “Якщо ви не запрошуєте Наомі, ви не запрошуєте нас”», – зазначила чорна пантера.

Що ж сталося між зірками глянцю? Фото: Getty Images

Що ж сталося між зірками глянцю? Фото: Getty Images

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *