Переговорити з Інтерпайп: У мережу потрапив документ про перешкоджання американському бізнесу та зв’язки Інтерпайпу

У мережу потрапила сторінка документу-доповіді, у якому йдеться про перешкоджання роботі американського бізнесу в Україні зі сторони владних структур, державних підприємств та приватних компаній. Світлину документу опублікував Телеграм-канал «Український телеграм».

Із документу можна зробити висновок, що він стосується утисків американських компаній у нафтогазовому секторі. Із документу неможливо точно встановити, кому його було адресовано, але у самому тексті містяться звернення «пане Президенте».

«Як Вам, пане Президенте, відомо, до наглядової ради Нафтогазу входять, зокрема, високопоставлені українські посадовці. Ми вважаємо неприпустимим їх висловлювання, що Vorex треба позбавити всіх виграних контрактів. Таке відверте лобіювання інтересів олігархічної структури викликає відверте непорозуміння та навіть обурення інших членів Наглядової ради, які не мають домовленостей з Інтерпайпом», – вказано у документі.

У документі також йдеться про тендери, у яких, судячи зі змісту доповіді, беруть участь американські компанії. У рамках цих тендерів, як зазначається у документі, АТ «Укргазвидобування» закладає вигідні тільки Інтерпайпу умови.

«Для того, щоб в новій процедурі Інтерпайп точно переміг, АТ «Укргазвидобування» вирішило знизити вимоги до якості труби, не вимагати документи, які раніше були підроблені Інтерпайпом, та скоротити строки поставки товару до 90 днів для того, щоб жоден інший постачальник, такий як Vorex, просто фізично не встиг здійснити поставку. Нові тендери відверто прописуються під Інтерпайп, а всі скарги на це зухвало ігноруються», – зазначається в опублікованому фрагменті.

Над текстом про зниження вимог до якості труби в інтересах Інтерпайпу міститься зроблений від руки напис «переговорити з Інтерпайп».  

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *