Збірна України U-21 здобула перемогу над Хорватією на старті Євро-2023 – Новини на KP.UA

Збірна України U-21 здобула перемогу над Хорватією на старті Євро-2023

Молодіжна збірна України здобула впевнену перемогу у своєму першому матчі групового етапу Чемпіонату Європи-2023 проти команди U-21 Хорватії. Про це пише “Sportarena”.

На 19-й хвилині матчу збірна України, відома як “синьо-жовті”, відкрила рахунок, коли Олексій Кащук забив перший гол команди на турнірі. У другому таймі Данило Сікан забив другий гол, отримавши передачу від Кащука.

Збірна Хорватії мала кілька хороших нагод забити свій гол, але рахунок на табло не змінився до кінця матчу.

В іншому матчі групи В сьогодні відбудеться зустріч між збірними Румунії та Іспанії. Початок гри заплановано на 21:45 за київським часом.

У наступному матчі збірна Ротаня зіграє проти Румунії 24 червня, тоді як збірна Хорватії зіграє проти Іспанії.