Поліція Німеччини підтвердила, що знайдене в лісі тіло належить 9-річній українці, що зникла

Фото: WELT

Поліція та прокуратура Саксонії підтвердили, що тіло дитини, знайдене у лісі, належить дев’ятирічній українці Валерії, яка зникла. Про це 12 червня повідомив BILD. На пресконференції у місті Хемніц правоохоронці розповіли, що тіло дівчинки знайшли через вісім днів пошуків у лісовому масиві неподалік міста Дебельн. У вбивстві підозрюють когось із «близьких до родини».

– Валерія стала жертвою злочину. Ми розслідуємо вбивство, – сказав начальник поліції Карстен Кемпф.

Дитину знайшли у вівторок далеко від лісової стежки, глибоко в підліску, куди було важко дістатися. За версією слідства, це місце також було місцем злочину. Валерія загинула лише за чотири кілометри від свого будинку.

– Після розтину немає жодних доказів того, що дівчинка стала жертвою сексуального злочину, – розповіла прокурор Хемніца Інгрід Бургхарт.

За останні кілька днів правоохоронці опитали близько 400 осіб, а також перевірили всіх осіб, які вчинили сексуальні злочини, на ризик повторного вчинення злочину. Начальник поліції також визнав, що тиждень тому до них звернулася жінка, бо чула у цьому районі крики. Однак це не допомогло оперативно знайти дівчинку.

Тіло дитини було виявлено у чагарниках на цій ділянці лісу. Фото: Picxell

  • Дев’ятирічна Валерія з України зникла 3 червня дорогою до школи. Її шукали сотні поліцейських та десятки волонтерів. Дівчинка переїхала до Німеччини у 2022 році з Дніпропетровської області разом із 33-річною мамою Надією та бабусею. З батьком Валерії мама дівчинки розлучена 32-річний Роман воює на сході України, після зникнення доньки командування дозволило йому приїхати до Німеччини. Сім’я також має трирічну доньку Вікторію.
  • 27 квітня у Німеччині вбили двох українських військовослужбовців, які проходили реабілітацію.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *