Зеленський прибув із неоголошеним візитом до Саудівської Аравії та зустрівся зі спадкоємним принцем

Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у середу, 12 червня, прибув із візитом до Саудівської Аравії. Під час свого візиту він зустрівся зі спадковим принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом. Про це повідомляє Telegram-канал президента.

– Обговорили двосторонні відносини України та Саудівської Аравії, відзначили хорошу динаміку виконання наших попередніх домовленостей, результативну співпрацю команд. Продовжуватимемо це. Також обговорили підготовку до першого, інавгураційного Глобального саміту світу, його очікуваних результатів та їхньої можливої ​​імплементації, наближення справжнього світу для України, – написав Зеленський.

Також вони змінювалися поглядами на міжнародну ситуацію та перспективи її розвитку. За словами Зеленського, Україна вдячна Саудівській Аравії за підтримку та цінує прагнення Його Королівської Високості допомогти у якнайшвидшому відновленні миру.

  • 10 червня президент Швейцарії Віола Амгерд заявила, що зі 160 запрошених на саміт світу держав погодилися брати участь 90. Приблизно половина буде представлена ​​главами держав та урядів, а інша половина надішле міністрів та інших представників. Свою участь у мирній конференції у Швейцарії, як і раніше, не підтвердили представники Бразилії, Південної Африки та Китаю.
  • Саміт відбудеться 15-16 червня у Швейцарії та буде присвячено обговоренню формули миру президента Володимира Зеленського. Країни-учасники вироблять спільну переговорну позицію та передадуть її Росії.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *