Ви вже старенька: скандальна зірка студії Квартал 95 зіткнулася з дискримінацією за віком

Напередодні в ефір “Нового каналу” вийшов останній випуск другого сезону шоу “єПитання”, яке веде Леся Нікітюк. Однією з зіркових гостей стала акторка студії “Квартал 95″ та театру “Чорний Квадрат” Ірина Гатун, яка за останній час опинилась в кількох гучних скандалах. Зокрема, через неодноразові поїздки в окупований Крим (ще до 2022-го, але після 2014-го), а також номер “Квартал 95” про переселенку зі Скадовська.

Втім, виявляється, свого часу 36-річна Гатун не змогла поступити до театрального, і так і не отримала освіту з цього напрямку. Про це Інформатор-Україна дізнався на платформах “Нового каналу”.

“У мене немає театральної освіти, я закінчила лише студію при театрі “Чорний Квадрат”. Бо лише доживши до 25 років зателефонувала в Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. 40 хвилин слухала, що потрібно для складання іспитів, а в кінці мене запитали: “А хто вступає?”. Кажу: “Я”. “А скільки вам років?”, “25”. “До побачення, ви вже старенька…”. Тому ще раз повторюю – не варто гаяти свій час”.

Акторка, яка замінила в студії “Квартал 95” Олену Кравець, порадила всім, хто мріє вступити до театрального, та відчуває, що акторська професія – це їхнє, не чекати наступного року чи якоїсь можливості. А робити щось на шляху до своєї мрії просто зараз. Гатун припустила, що варто піти на підготовчі курси, щоб точно зрозуміти, чи підходить вам професія.

Акторка Ірина Гатун на зйомках ХХХ. Фото: Новий канал

Акторка Ірина Гатун на зйомках “єПитання”. Фото: Новий канал

“Мене спонукає виходити на сцену той факт, що дуже важливо підтримувати емоційно-психологічний стан людей. І на виставах “Чорного Квадрату”, і на концертах “Кварталу” люди виплескують свої емоції – сміються, іноді навіть плачуть, адже в деяких виставах я змушую їх плакати. А емоції, особливо негативні, не можна тримати в собі, їх треба випускати. То нехай краще глядачі поплачуть зі мною в театральній залі, ніж вночі вдома”, – зазначила акторка.

В коментарях під дописами “Нового каналу” про участь Гатун в шоу “єПитання” в українців й досі різні думки. Хтось не забув про вищезгадані скандали, а хтось навпаки радий бачити артистку та бажає їй успіху попри хейт.

  • Ура, Ірина Гатун. Я на неї дуже чекала.
  • Норм запрошувати людину яка їздила в окупований Крим після окупації, яка у своїх недосценаріях ображала жителів Херсонщини і співає собі далі?

      Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Новий канал (@novy_channel)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *