Топмодель Кароліна Куркова розповіла, як хвороба змінила її зовнішність: Я просто не знала, що маю поганий вигляд

40-річна чеська топмодель щаслива у шлюбі із 52-річним продюсером. Кароліна Куркова та Арчі Друрі виховують трьох дітей – 14-річного Тобіна, восьмирічного Ноя та трирічну Луну. Заради сім’ї зірка подіуму зробила паузу у кар’єрі.

Нещодавно Кароліна відверто розповіла про своє життя. Вона запевнила, що любить бути дружиною та мамою. Топмодель зізналася, що вона має захворювання, через яке могла не пізнати радості материнства. Виявилося, що Куркова має серйозні проблеми з щитоподібною залозою. Модель повідомила, що дізналася про хворобу на піку своєї кар’єри.

«Я перебувала у стані сильного стресу. Я вже працювала моделлю майже 10 років. Я не мала часу на самоаналіз. Я просто не знала, що маю поганий вигляд. Я пішла до лікаря, і мені сказали, що у мене хвороба Хашімото. Це проблема щитоподібної залози. Я набрала 14 кілограмів», – відверто сказала Куркова.

Кароліна Куркова

Кароліна Куркова

Тиреоїдит Хашимото – це хронічне аутоімунне запалення щитоподібної залози з лімфоцитарною інфільтрацією. Для цього захворювання характерні безболісне збільшення залози та симптоми гіпотиреозу. Кароліні вдалося відновити здоров’я та фігуру. Крім того, їй вдалося завагітніти без медичної допомоги.

«Мені дуже пощастило, що я завагітніла природним шляхом, тому що жінці, яка має хворобу Хашимото, дуже важко стати мамою. Дякувати Богу, що у мене все вийшло», – цитує Кароліну Daily Mail.

Топмодель із чоловіком

Топмодель із чоловіком

Куркова планує повернутись до роботи. Вона щаслива, що її діти підросли, тож готується до нового життєвого етапу. У Кароліни новий агент, який докладає великих зусиль, щоб зірка знову почала підкорювати подіуми та обкладинки глянцю.

Вся сім'я у зборі

Вся сім’я у зборі

Лінда Євангеліста та її боротьба з онкологічним захворюванням

У 2018 році у Лінди Євангелісти був виявлений рак грудей, після чого вона перенесла подвійну мастектомію. У 2022 році лікарі виявили у неї рак грудного м’яза, який через що знадобилися додаткові операції, променева терапія та хімієтерапія. З того часу Євангеліста підтримує здоров’я за допомогою спеціальних препаратів. Супермодель довгий час приховувала своє захворювання, але восени 2023 року наважилася розповісти про це.

«Мені довелося пройти хімієтерапію – я приймаю фантастичні ліки вже п’ять років, вони допомагають почуватися так добре, – саркастично сказала вона. – Насправді вони жахливі, змушують тебе почуватися старою».

Лінда Євангеліста (ліворуч) у компанії найвідоміших моделей 90-х. Фото: Getty Images

Лінда Євангеліста (ліворуч) у компанії найвідоміших моделей 90-х. Фото: Getty Images

Нещодавно онколог Євангелісти сказав їй, що її прогноз «хороший», попри те, що є шанс знову повернутися до раку. Модель визнала, що оскільки її майбутнє невизначене, вона просто вдячна за кожен день.

«Я знаю, що однією ногою я у могилі, але я цілком у настрої. Я така рада, що жива. Все, що відбувається зараз, – це бонус», – сказала вона.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *