Принца Вільяма підстерегли на кухні та передали послання для Кейт Міддлтон і Чарльза III

41-річний принц Уельський повернувся до виконання обов’язків після того, як стало відомо про діагноз Кейт Міддлтон. Нещодавно Вільям провів перший королівський захід: відвідав благодійну організацію з роздачі харчових продуктів Sunbury Cricket Club у Сурреї. Робота на роздачі продуктів перетворилася на прийом побажань якнайшвидшого одужання для принцеси.

Волонтер Рейчел Кандаппа на кухні вручила гостю дві великі листівки для принцеси Уельської та короля Чарльза III, які зараз проходять курси хімієтерапії. Послання були запаковані в конверти з написом: «Одужуй швидше». Вільяма зворушив такий жест, він доторкнувся до плеча співробітниці та подякував їй.

«О, кілька листівок. Ви дуже добрі! Дуже дякую, це дуже люб’язно з вашого боку», – сказав принц.

Листівки для принцеси

Листівки для принцеси

Після цього представник монархії поспішив перевести тему, вказавши на продукти на столі.

«Ви маєте обручі для спагеті? Мої діти і я дуже любимо спагеті-пюре! – вигукнув чоловік Кейт Міддлтон.

Принц Уельський почав активно допомагати на кухні, разом із шеф-кухарем він приготував соус болоньєзе, а також майстерно нарізав кільцями палички селери. Після цього старший син Чарльза III завантажив ящики з готовими стравами до фургонів для доставки.

Майстерна нарізка селери

Майстерна нарізка селери

Спадкоємець престолу привернув увагу багатьох випадкових людей.

«Я тут, щоб передати привіт та найкращі побажання Кейт»;
«Я просто хотів підтримати його в першій появі після оголошення принцеси»;
«Він тримається молодцем, хоча йому непросто через хвороби дружини та батька», – зазначили глядачі.

Принц тримається молодцем

Принц тримається молодцем

Компанія Surplus to Supper sources була заснована у 2017 році. Вона роздає в середньому 10 тонн харчових продуктів на тиждень продовольчим банкам, школам, будинкам для людей похилого віку, релігійним організаціям та молодіжним центрам. Після візиту до Суррея принц вирушив до молодіжного центру на заході Лондона, який користується послугами організації.

Фото з принцом на згадку

Фото з принцом на згадку

Спадкоємець престолу повернувся до громадських обов’язків після чотиритижневої перерви. Востаннє він був присутній на публічному заході боротьби з бездомністю в Шеффілді 19 березня – за три дні до того, як Кейт Міддлтон випустила відео, в якому повідомила про невтішний діагноз. Принц і принцеса живуть у котеджі Аделаїди у сусідньому із Сурреєм Віндзорі. Великодні канікули вони провели в Анмер-Холл у Норфолку разом із трьома дітьми – 10-річним Джорджем, 8-річною Шарлоттою та 5-річним Луї.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *