Принц Гаррі остаточно розірвав зв’язок з Великобританією

Незабаром після того, як у 2020 році Меган Маркл і принц Гаррі покинули Лондон, на одній із благодійних вечерь блудний молодший син Чарльза III заявив: «Великобританія – мій дім та місце, яке я люблю. Це ніколи не зміниться». І, здається, прогадав із висловом. Через чотири роки стало відомо, що Гаррі остаточно розірвав усі зв’язки з батьківщиною та відмовився від резиденції у Великобританії.

Нещодавно Гаррі виступив по відеозв’язку на конференції Travalyst. Це туристична організація, яку він започаткував у 2019 році. Спочатку компанія була оформлена у Великобританії зі штаб-квартирою, що базується в Лондоні. Однак у рамках процедури організації наприкінці року було подано декларації компанії з новими даними Гаррі.

Нові дані Гаррі

Нові дані Гаррі

У документах чоловік Меган Маркл зазначив, що його новою країною є США. Таким чином герцог Сассекський відмовився від посвідки на проживання у Великобританії та вибрав своїм домом Америку. За допомогою останніх документів він зробив це офіційно. Королівські експерти заявили, що це важливий показник того, що син монарха не планує жити у своїй рідній країні на постійній основі в найближчому майбутньому.

Не планує жити у Великобританії

Не планує жити у Великобританії

Такий вчинок принца Гаррі навряд чи зблизить його з рідними: зараз єдина людина, з якою він підтримує хоч якесь спілкування, це Кейт Міддлтон. З Кейт Гаррі потоваришував одразу після того, як вона почала зустрічатися з Вільямом, і з роками став сприймати її як свою сестру. Дізнавшись про хворобу принцеси, Гаррі не втримався і послав їй звістку, хоча Меган Маркл була проти. Тепер, як запевняють інсайдери, Гаррі мало не щодня дзвонить Кейт, щоб висловити їй підтримку, а він регулярно відправляє їй повідомлення. У якому стані зараз перебуває Кейт Міддлтон, нічого невідомо, проте вона проходить курс хімієтерапії.

Гаррі та Меган

Гаррі та Меган

Меган Маркл принц Гаррі склали королівські повноваження у 2020 році та переїхали до Каліфорнії. Вони купили маєток у Монтесіто, де живуть із двома дітьми – 4-річним Арчі та 2-річною Лілібет.

«Дім для мене зараз, на цей час, знаходиться в Штатах. І це справді так. Нас зустріли з розкритими обіймами, і ми маємо таку чудову спільноту в Санта-Барбарі», – повідомив Гаррі в інтерв’ю Today у 2022 році.

Їхній дім знаходиться в США

Їхній дім знаходиться в США

З’ясувалась ще одна деталь. Виявилося, що зміна проживання принца пов’язана з котеджем Фрогмор у Віндзорському замку. Цю нерухомість їм із Меган подарувала Єлизавета II на весілля у 2018 році. Однак повноцінним подарунком це складно назвати – подружжя та їх діти могли безроздільно користуватися особняком, проте, зрештою, він все одно залишається власністю королівської родини.

Після складання повноважень Гаррі та Меган просили залишити за ними Фрогмор як офіційну резиденцію у Великобританії. Подружжя навіть готове було виплатити зі своєї кишені гроші, які платники податків витратили на ремонт будівлі. Однак Чарльз III жорстко вчинив з опальними сином та невісткою, позбавивши їх нерухомості. Тепер на батьківщині принца його сім’я залишилася фактично безпритульною і під час візитів змушена зупинятися або у друзів або в готелі.

Безпритульна Меган Маркл

Безпритульна Меган Маркл

Меган Маркл та принц Гаррі вивезли останні речі з колишнього сімейного будинку у 2023 році, звільнивши приміщення до призначеного терміну. З’ясувалося, що того ж дня, коли їх з Меган офіційно виселили з Фрогмору, принц подав документи про зміну локації.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *