Нецікава артистка: вдова Курта Кобейна розкритикувала Тейлор Свіфт та ще кількох популярних співачок

59-річна рок-зірка та вдова Курта Кобейна розкритикувала Тейлор Свіфт. Кортні Лав вважає співачку неважливою артисткою для сучасної попкультури. Також екссолістка групи Hole невисокої думки про Бейонса та Лану Дель Рей.

«Тейлор не має значення, – сказала Лав про 14-кратну володарку “Ґреммі”. – Вона, можливо, стала співачкою, яка організувала безпечний простір для дівчаток, і, можливо, зараз нова Мадонна, але як артистка вона нецікава».

Тейлор Свіфт

Тейлор Свіфт

При цьому Кортні не пояснювала свою позицію. Говорячи про саму Мадонну, співачка та актриса заявила:

«Вона мені не подобається, і я їй не подобаюсь. Хоча я й любила фільм “Марні пошуки Сьюзен” – через її гру та через Нью-Йорк».

Лав також критично висловилася про Лану Дель Рей:

«Вона мені не імпонує з того часу, як виконала пісню Джона Денвера Take Me Home Country Roads у грудні 2023 року. Я думаю, що їй справді варто зробити паузу у кар’єрі на сім років».

Лана Дель Рей

Лана Дель Рей

Дісталося від Лав і Бейонсе, чий альбом Cowboy Carter після виходу 29 березня очолює чарти.

«Мені подобається ідея Бейонсе зробити кантрі-альбом. Це хороша концепція, але мені не подобається її музика», – зауважила актриса.

Бейонсе

Бейонсе

При цьому, як зазначає Deadline, ще наприкінці 2021 року Лав називала Свіфт «величезним прикладом для наслідування багатьох молодих жінок». А Лану Дель Рей близько року тому вона вважала музичним генієм і порівняла її зі своїм покійним чоловіком Куртом Кобейном.

Кортні Лав

Кортні Лав

Загалом співачка позитивно ставиться до того, як жінки виходять на перший план у попмузиці. Не до вподоби Кортні те, що багато її успішних колег «перетворюються на кліше», оскільки таких часто намагаються повторити. За словами Лав, «виходить, музики дуже багато, і вона вся однакова».

Втім, це далеко не перші різкі висловлювання Кортні Лав. Раніше вона стверджувала, що Бред Пітт відмовив режисера «Бійцівського клубу» Девіда Фінчера дати їй головну роль, Марлі Сінгер. Актриса вважає, що так Пітт хотів помститися їй за те, що вона відмовила Гасу Ван Сенту зняти фільм про її чоловіка Курта Кобейна У цьому фільмі головну роль хотів зіграти сам Бред Пітт.

Їй помстився Бред Пітт

Їй помстився Бред Пітт

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *