Колишня травесті-діва Монро потрапила до ТЦК: Складно про це говорити. Йшла як на розстріл

На тлі обговорення майбутнього законопроєкту про мобілізацію, деякі знаменитості розповідають про власний досвід з ТЦК. Так, наприклад, не міг отримати військовий квиток багатодітний батько Анатолій Анатоліч. А телеведучий Орест Дрималовський після отримання повістки пішов до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки і зараз проходить навчання на полігоні. Про свій досвід розповіла і колишня травесті-діва (просить себе так не називати), а нині блогерка Монро.

У подкасті “Ночі Дівочі” 46-річна зірка розповіла, що спонукало її піти до ТЦК та як на неї там відреагували. Також знаменитість зауважила, що вона змінила прізвище з Федяєва на Монро. В документах залишилось актуальне по-батькові – Петрович.

Минулого року блогерка вирішила офіційно отримати диплом магістра з психології. Задля цього поступила до КІСПП (Київський Сучасний Інститут Психології і Психотерапії). Але аби подати всі належні документи, Монро довелось піти до ТЦК. Річ у тому, що її військовий квиток був дуже старого образку. Блогерка не оновлювала його з 17 років.

“Мені складно про це говорити… Йшла я як на розстріл. Мені потрібен був документ, тому що я вступила вчитися. У мене не було, був старий-старий документ. Можливо, і його було б достатньо, але я вирішила, я розуміла, що це або буде відстрочка, або буде “вилучено”. Мені потрібен був документ, я була готова на все”.

Блогерка Монро без мейкапу

Блогерка Монро без мейкапу

За словами Монро (Олександр при народженні), вона думала, що на неї будуть зневажливо дивитися в ТЦК як робітники, так і чоловіки, які вирішували свої питання. Втім, з подібним вона не зіштовхнулась.

“Очікувала поглядів, це ж усі мої страхи з дитинства – найбільші страхи і травми я отримала у школі в чоловічій роздягальні. Це жах. Але ніхто мені жодного слова не сказав, хто впізнавав, просили фото. І це для мене було просто до сліз”, – розповіла Монро.

Блогерка згадала, як прийшла з банкою сечі на проходження ВЛК (військово-лікарська комісія) о дев’ятій ранку і відносно швидко все пройшла. Залаштунками подкасту Монро зізналася, що якби їй довелося захищати Україну на фронті, вона пристосувалася б. А якщо отримає повістку, то поводитиметься адекватно.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *