Кім Кардаш’ян деморалізована звинуваченнями проти колишнього чоловіка Каньє Веста

Представниця клану Кардаш’ян-Дженнер звикла до скандалів довкола колишнього чоловіка. Кім намагається змиритися з постійними тривожними заголовками про Канья Веста, який використовував антисемітські тексти у своєму останньому альбомі проти євреїв і шокував публіку наміром відкрити порностудію. Але звинувачення у сексуальних домаганнях стали для зірки повною несподіванкою.

«Кім важко чути ці звинувачення як жінці та матері двох маленьких дівчаток. Це деморалізує її. Їй довелося мати справу з його расистськими тирадами, проблемами з психічним здоров’ям, його порно авантюрою та рештою. Вона розчарована», – зазначив інсайдер.

Кім розчарована. Фото: Getty Images

Кім розчарована. Фото: Getty Images

Зірка шоу «Сімейство Кардаш’ян» вийшла заміж за Веста у 2014 році. У колишнього подружжя четверо дітей – 10-річна дочка Норт, 8-річний син Сейнт, 6-річна дочка Чикаго та 5-річний син Псалм. В оточенні Кім повідомили, що вона відчайдушно сподівається на те, що останній галас навколо її колишнього обранця не знайде підтвердження.

«Кім сподівається, що це неправда, але якщо це виявиться правдою, вона зробить усе можливе за зачиненими дверима. Вона розчарована чоловіком, у якого колись була закохана. Каньє батько її дітей, це ніколи не зміниться, і це має велике значення. Але вона незадоволена тим, що їй доводиться мати справу з тим, чим Каньє займається день у день», – цитує Daily Mail близького друга засновниці бренду SKIMS.

Каньє Вест. Фото: Getty Images

Каньє Вест. Фото: Getty Images

Нагадаємо, колишня асистентка репера Каньє Веста Лорен Пішотта звинуватила його в сексуальних домаганнях. Виконавець найняв дівчину влітку 2021 року, коли вона була моделлю OnlyFans. Артист запропонував їй зарплату в 1 млн дол. за те, що Пішотта буде доступна для його доручень у будь-який час доби. Вест також попросив нову асистентку ліквідувати свій акаунт в OnlyFans, вона погодилася.

Лорен Пішотта

Лорен Пішотта

Через деякий час після початку спільної роботи репер став відправляти Лорен вульгарні повідомлення із сексуальним підтекстом. До того ж за словами Пішотти, Вест робив безліч зухвалих речей: мастурбував під час телефонних розмов з нею, цікавився інтимними подробицями її сексуального життя з молодим чоловіком і навіть змушував її роздягатися при ньому.

Сексуальний хуліган Вест. Фото: Getty Images

Сексуальний хуліган Вест. Фото: Getty Images

Дівчина додала, що незабаром Вест вирішив підвищити її до начальника штабу у своїх компаніях. У результаті розмір її зарплати сягнув 4 млн дол. Тепер Пішотта подала позов проти музиканта, звинувативши його у сексуальних домаганнях, порушенні контракту, незаконному звільненні, а також жорстокому поводженні на роботі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *