Ейфорія від Америки минула: принц Гаррі ризикує зробити дурницю, бо дивиться через рожеві окуляри

Недаремно королівські експерти твердили, що у США, на батьківщині дружини Меган Маркл принц Гаррі навряд чи знайде собі місце. Виїхавши з Великобританії, він залишився далеко від рідних та друзів. І поки дружина активно почала прокладати доріжку до Голлівуду, молодший син Чарльза III залишився без роботи. За кілька років ситуація не сильно змінилася. Сьогодні Гаррі шукає нерухомість в Англії, щоб там бачитись зі старими товаришами, які недолюблюють Меган і навідріз відмовляються їхати до Каліфорнії. Воно й не дивно, адже зараз герцогу Сассекському як ніколи самотньо.

Інсайдер In Touch Weekly повідомив, що принца повністю відрізали від друзів, приятелів, родичів. Він сердиться і дуже ображається. Іноді нерви Гаррі опиняються на межі.

«Реальність така, що він втратив своє місце у вищому суспільстві Британії… Бувають дні, коли Гаррі каже, що більше не може цього терпіти – нехтування, холод, що походять від палацу, ніби він більше не є частиною цієї сім’ї… Його відсунули в кінець кімнати. Є друзі з колишнього життя, які не розмовляють із ним через відданість королівській родині. Гаррі надзвичайно чутливий до зневаги людей до нього, він став ізольованим та самотнім», – поділилося джерело.

Гаррі надзвичайно чутливий. Фото: Getty Images

Гаррі надзвичайно чутливий. Фото: Getty Images

Це ж джерело додало, що ставлення рідних та друзів до нього – лише нагадування, яке місце посідає герцог у «королівському порядку речей», хай і дещо жорстоке. Надії Гаррі на примирення лише вказують на те, що він не розуміє, яку шкоду завдав батькові та братові своїми мемуарами, оббрехав їх і виставивши весь бруд на загальний огляд, додав співрозмовник видання. На цей час принц занадто далекий від будь-якого зближення з сім’єю, і єдиним «якорем» для нього є Меган, яка й сама трохи стривожена у світлі всіх подій.

Гаррі та Меган. Фото: Getty Images

Гаррі та Меган. Фото: Getty Images

Королівський експерт Том Квінн розповів, що Гаррі підшукує «постійний» будинок на батьківщині, щоб його приятелі могли його відвідувати.

«Він упускає деякі аспекти життя в Лондоні, – пояснив Квінн. – Ейфорія від переїзду в Америку пройшла, але Гаррі озирається назад так само через рожеві окуляри».

Сассекс, додав експерт, сумує за своїми друзями з коледжу та армії, а тому він сповнений рішучості придбати нерухомість. Саме тому Гаррі продовжує подавати судові позови на адресу держави, щоб вона забезпечила його охороною. Цей розгляд, нагадаємо, триває не один рік. Після того, як Гаррі та Меган переїхали до США, МВС країни вирішило, що принц не має права на державне забезпечення безпеки, яке оплачують платники податків. З цієї причини Гаррі хотів скасувати свій останній візит до Лондона, проте гроші на приватну охорону в нього знайшлися.

У пошуках нерухомості. Фото: Getty Images

У пошуках нерухомості. Фото: Getty Images

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *