Через блокаду на кордоні Раміна Есхакзай назвала українців у Польщі терпилами. Сумська і Kishe теж не промовчали

Українці в соцмережах висловлюють обурення діям польських фермерів, які блокують майже всі пункти пропуску на кордоні. При чому локально не пропускають не лише вантажівки, але й автобуси і автомобілі з, зокрема, жінками та дітьми. Водночас чергах на вʼїзд до України перебувають понад 2,5 тисячі вантажівок. Але найбільше українці шоковані розсипаним зерном на залізничному пункті контролю.

Не промовчали і знаменитості. І хоча більшість з них 20 лютого вшановують Героїв Небесної Сотні, деякі прокоментували й дії польських фермерів.

Акторка Ольга Сумська опублікувала відео з висипаним зерном саме на тій залізничній ділянці поблизу пункту пропуску “Медика-Шегині”. Зірку театру та кіно підтримали лайком та коментарями блогерка Раміна Есхазай, танцюрист Амадор Лопес, співак Kishe та бізнесвумен Саба Мусіна.

“Зерно, яке наші хлібороби збирали під обстрілами на замінованих полях! Ганьба! Хто зупинить цей жах? Хто домовлятиметься”, – зауважила Сумська.

      Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ольга Сумська (@olgasumska)

Не промовчав і співак Kishe (справжнє ім’я Андрій Свирський). Він припустив, що так поляки репетирують зустрічати російські танки на своїх вулицях.

“Щось мені здається, пора всі пшеські товари прибирати з наших магазинів. Цікаво, а коли в них прозвучить фраза: путлер прийде, порядок наведе? А ще цікаво, руські танки вони також так будуть сміливо зустрічати на своїх кордонах?”.

Співак Kishe

Співак Kishe

Блогерка Раміна Есхакзай вже наважилась на дії – вона відмовилась від польських товарів. Зірка сподівається, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та Президент України Володимир Зеленський зможуть вирішити це питання. Раміна запропонувала запросити польських фермерів в Україну, аби вони під обстрілами та на замінованих полях збирали урожай.

Ви що, терпіли, чи що: Раміна Есхакзай та інші зірки відреагували на блокаду кордону польськими фермерами 2

Але найбільше Есхакзай висловила обурення щодо українців, які живуть в Польщі і не виходять на мітинги. Їх вона назвала “терпілами”. Блогерка не розуміє, чому всі мовчать та не виходять на мітинги.

“Люди, що знаходяться в Польщі, ви що, терпіли, чи що? Тут питання у виживанні української нації і взагалі існування нашої держави. І ви просто сидите і спостерігаєте як об нас з вами витирають ноги? Що це за таке партнерство? Це аб’юзерські стосунки. Я б не змогла сидіти в Польщі, поки їхні фермери таке роблять. Я б переїхала до Естонії, яка допомагає нам. І підіймала б їхню економіку”.

Раміна Есхакзай записала відео, в якому висловила обурення землякам

Раміна Есхакзай записала відео, в якому висловила обурення землякам

Втім одним з перших, ще до початку активного страйку 20 лютого, стендапер Антон Тимошенко опублікував пост в X (колишній Twitter), в якому порадив польським фермерам почати працювати.

Ви що, терпіли, чи що: Раміна Есхакзай та інші зірки відреагували на блокаду кордону польськими фермерами 4

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *