Їсть і не гладшає — у чому секрет цих щасливчиків

Напевно, у вас є подруга або знайома, яка може взагалі не думати про калорії, при цьому її фігура залишається предметом заздрості всього вашого оточення. Але фахівці попереджають — не все так здорово, як вам може здатися. У людини можуть бути проблеми зі здоров'ям, про які навіть вона сама може не здогадуватися, інформує Ukr.Media.

Підвищений кортизол

Одна з найпопулярніших причин, чому вага не збільшується, навіть якщо людина харчується дуже добре, — підвищений рівень кортизолу. Всі знають, що кортизол — гормон стресу, і якщо людина перебуває в постійному стресі, велика ймовірність, що рівень кортизолу у неї завжди на критичній верхній відмітці. Часто людина не просто не набирає вагу, але навіть може страждати через брак ваги, що завдає чималого психологічного дискомфорту.

Проблеми із щитовидкою

Активні люди, які залишаються стрункими практично все життя, нерідко мають проблеми зі щитовидною залозою через те, що енергії витрачається значно більше, ніж надходить «палива». Експерти називають цей стан катаболізмом — при надходженні великої кількості калорій вага не змінюється у бік. Робота щитоподібної залози може сповільнюватися чи повністю порушуватися.

Підвищений рівень адреналіну

І знову ми говоримо про суперактивних людей, які витрачають неймовірну кількість енергії, при цьому підвищується тиск та частота серцевих скорочень. Коли адреналін знаходиться на верхній позначці, людина може отримати за раз подвійну дозу калорій, при цьому на її вазі цей надлишок ніяк не позначиться. Може здатися, що це неймовірно крута особливість організму, проте фахівці поспішають заспокоїти — підвищений адреналін призводить до дратівливості та безсоння, а ці два стани можуть бути неймовірно вимотуючими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *