Вчені виявили, що вживання м’яса курки та індички може провокувати онкологічні хвороби у людей

Куряче м'ясо, так само як і м'ясо індички, багатьма дієтологами рекомендоване у якості дієтичного харчування. Однак опубліковані на сторінках популярного видання Journal of Epidemiology and Community Health результати дослідження показують, що споживання даних продуктів може стати причиною розвитку злоякісних новоутворень, інформує Ukr.Media.

До таких висновків дослідники прийшли, провівши дослідження за участю понад 450 000 громадян Британії. Протягом двох років експерти вели спостереження за учасниками, з докладним відстеженням їх харчових звичок. Обстеження учасників після закінчення дослідження показало наявність злоякісних клітин у 23 000 осіб.

"Наше дослідження показує, що вживання м'яса курки та індички, так само як і вживання червоного м'яса, може стати причиною розвитку раку. Отримані нами дані показують, що вживання понад 30 г на добу білого м'яса стало причиною розвитку у учасників випробування таких видів раку, як меланома, рак простати, а також — неходжкінських лімфом", — повідомляють дослідники з Оксфордського університету.

Вчені вважають, що причиною розвитку раку у людей, які надають перевагу м'ясу індички і курки, може бути наявність у даному продукті великої кількості антибіотиків та інших сполук, які містяться у складі добавок, що сприяють більш швидкому зростанню птахів, а також речовин, що збільшують термін зберігання м'яса.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *