Підроблена косметика чи оригінал: способи, які допоможуть визначити якісний продукт

Чому на маркетплейс вартість одного і того ж продукту може відрізнятися в кілька разів? Відповідь не лише у знижках чи акціях. Часто саме ціна — головна ознака, що ви купуєте підробку. Але шахраї стали набагато жадібнішими і винахідливішими. Вони не соромляться завищувати ціну, а флакони мало відрізняються від підробок. Як же не дати себе обдурити?

Якісне пакування

Якщо ви купуєте косметику онлайн, зверніть увагу на упаковку. Виробники не скупляться на створення зовнішнього вигляду коробки, вона рідко мнеться, на ній немає вм'ятин, подряпин, нефарбованих місць або розмитого тексту. Колір флакона має бути однорідним. Пам'ятайте, що бренди поважають клієнтів, тому не скупляться на упаковку, інформує Ukr.Media.

Зверніть увагу на маркування

Цифри на упаковці мають повністю збігатися з тими, що розташовані на флаконі. Усі написи мають бути чіткими і, звісно, без помилок. Не змазуватися, не дряпатися. Маркування має відповідати міжнародним стандартам і стандартам країни випуску. Крім того, часто оригінальний продукт можна перевірити за батч-кодом онлайн на офіційному сайті виробника.

Перевірте склад

Вам не потрібно бути хіміком і розбиратися в тонкощах б'юті-продукції, просто відкрийте сайт і переконайтеся, що склад повністю збігається із заявленим. Інгредієнти повинні йти в тому ж порядку, процентне співвідношення теж має збігатися.

Використовуйте тестери

Перед онлайн-покупкою спробуйте продукт у звичайному магазині, щоб потім порівняти консистенцію, аромат, колір.

Купуйте в перевірених місцях

Пошукайте в інтернеті інформацію, в яких магазинах представлений той чи інший продукт, чи є він на маркетплейсах. Зовсім недавно б'ютіголіків вразила історія: на популярному майданчику тисячі дівчат купували розпіарений "кривавий пілінг" дуже відомого бренду. А через кілька місяців представники компанії заявили, що ніколи не були представлені на цьому маркетплейсі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *