Кілька домашніх засобів, які допоможуть за наявності розацеа
Розацеа — поширене запальне захворювання шкіри обличчя. Ось кілька ефективних домашніх засобів від цього розладу, інформує Ukr.Media.
Яблучний оцет
Один із засобів, які можуть творити дива зі шкірою. Оцет також допомагає за наявності розацеа. Він має протизапальні властивості, необхідні для лікування запалень. Одну-дві столових ложки яблучного оцту змішайте зі склянкою теплої води і випийте. Також можна додати у склянку трохи меду. Вживати його рекомендується один раз на день перед їжею.
Куркума
Ця спеція містить активний інгредієнт, званий куркуміном, який має протизапальні властивості і може допомогти зняти запалення. Чайну ложку порошку куркуми рекомендується змішати зі склянкою води і випити. Також можна наносити куркуму на уражені ділянки шкіри, змішавши спецію з йогуртом. Робіть це раз на день заради найкращих результатів.
Імбир
Він містить гінгерол, що володіє протизапальними властивостями, які допомагають зменшувати набряки, запалення і почервоніння. 6-7 см імбиру змішайте у склянці води. Доведіть до кипіння і тушкуйте кілька хвилин. Процідіть і випийте імбирний чай, коли він охолоне. Робити це потрібно два-три рази на день.
Алое Віра
Свіжий гель з листя алое Віра діє як пом'якшувальний і зволожувальний засіб для шкіри. Його цілющі властивості роблять алое відмінним домашнім засобом від розацеа. Наносьте гель на уражені ділянки шкіри після миття. Залишайте на 30 хвилин і змивайте. Робіть це двічі на день, щоб впоратися з симптомами розацеа.
Вівсяна каша
Овес містить фенольні сполуки, що володіють протизапальними властивостями. Це також позбавляє від свербіння, запалень, набряків і подразнень, викликаних запаленням шкіри. Подрібніть пів склянки вівса і змішайте його з чвертю склянки води. Нанесіть суміш на уражені ділянки і залиште на 20-30 хвилин. Накладати маску можна двічі на день.
Мед
Сирий мед — ефективний засіб, який може допомогти позбутися від розацеа. Мед сприяє утриманню вологи у шкірі і позбавляє від сухості. Візьміть трохи меду і нанесіть на уражені ділянки. Залиште на 30 хвилин і змийте. Робіть це двічі на день для отримання ефективних результатів.
Джерело: ukr.media