Які напої потрібно пити у спеку, а від яких краще відмовитися

Влітку пити хочеться набагато частіше, ніж в будь-який інший час року. Не можна відмовляти організму в цьому бажанні, інакше можна довести себе до зневоднення – вкрай небезпечного стану. Фахівці рекомендують тамувати спрагу простою водою. Але чи можна використовувати інші рідини для реалізації цієї мети?

Мінеральна вода

Кращою альтернативою простої води є мінеральна вода. Однак важливо знати, що ця рідина може бути мінералізована як природним шляхом, так і штучним. Перший тип води може бути лікувальним або лікувально-столовим, залежно від обсягу змісту солі. Таку мінералку слід пити тільки по рекомендації лікаря, інформує Ukr.Media.

Гарячий чай

Цей напій допоможе організму впоратися зі спекою. Гарячий чай активує процес потовиділення, завдяки чому тіло людини буде охолоджуватися. Більш того, до складу чаю входять мікроелементи, здатні знижувати температуру тіла. Однак врахуйте, що ця властивість може бути активна за умови, що чай буде гарячим. А ось з популярним в наші дні холодним чаєм слід бути обережним через високий вміст у ньому глюкози і ароматизаторів. Холодний напій здатний подарувати відчуття свіжості лише на незначний відрізок часу.

Солодкі газовані напої

Батьки мають рацію, коли забороняють пити своїм дітям подібні напої і закликають брати з собою звичайну воду. Однак фахівці вважають, що у спеку вживати лимонад цілком припустимо, лише якщо він приготований у домашніх умовах, тобто в ньому не буде міститися нічого крім води, соку лимона і шматочків фруктів.

Фруктовий сік

Зараз важко знайти в магазинах натуральний сік. Зазвичай у ньому міститься велика кількість цукру та інших добавок. Тому краще відмовитися від його вживання в спеку.

Квас

Цей напій неспроста називають річним. Він відмінно справляється з почуттям спраги завдяки амінокислотам і углекислотам у своєму складі. Однак користь для себе ви отримаєте виключно з натурального квасу.

Кисломолочні напої

Найкраще з жагою впорається кефір. А якщо пити біфідокефір, то ви ще до всього поліпшите мікрофлору кишечника.

Смузі

Цей напій продовжує набирати популярність. Його пропонують у кожному кафе і ресторані, а багато роблять його собі вдома на сніданок. Вчені підтверджують користь смузі. Він допоможе впоратися з жагою і наситить організм корисними речовинами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *