Як правильно пити мінеральну воду у спеку: поради лікаря

У спеку важливо пити достатньо води, щоб уникнути зневоднення. При цьому не всі напої підходять для “безлімітного” вживання. Гастроентеролог Євгенія Белінська попередила, що мінеральну воду не можна пити на постійній основі, оскільки для цього існує столова. Особливо це важливо пам’ятати людям із хворобами шлунково-кишкового тракту (ШКТ), які вважають, що мінеральною водою можна “вилікувати” будь-які хвороби.

“Курс “лікування” повинен тривати 3 тижні, якщо ми говоримо про вживання мінеральної води по 150-200 мл 3 рази на день, – написала лікарка в Instagram. – Ви повинні бути впевнені, що з вашими нирками все гаразд, тому що лужні води не рекомендовані пацієнтам з фосфатними камінцями у нирках, а “кислі” – з оксалатними та уратними. Воду з магнієм не можна вживати при жовчно-кам’яній хворобі та діареї, тому що вона має жовчогінний ефект”.

Також Євгенія Бєлінська розповіла, які мінеральні води українські лікарі використовують у гастроентерології при різних захворюваннях: “Гідрокарбонатно-натрієві добре допомагають при печії, гіперацидних станах (“Поляна Квасова”, “Боржомі”, “Набеглаві”, “Лужанська-7”, “Bílinská kyselka”). Вода з магнієм має жовчогінний ефект, її можна використовувати при запорах, гіпомоторній дисфункції жовчного міхура (“Донат магнію”, “Zaječičká hořká”). Миргородська вода може застосовуватися у пацієнтів зі зниженою секрецією соляної кислоти у шлунку”.

Топ-новини зараз:
• Питання правильного повернення окупованого регіону: Подоляк пояснив причини відступу ЗСУ із Лисичанська
• Російські війська майже повністю захопили Луганщину – Гайдай
• Їм не посміхається фортуна: ці три знаки зодіаку постійно відчувають себе нещасливими
• З Австрії втекла екс-міністр, яка танцювала з Путіним

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *