Для кого лимон — отрута: основні ризики вживання цитрусу

У різноманітті фруктів на сучасному ринку особливе відношення надається лимону. Вся річ у тім, що цей фрукт не такий солодкий, як більшість, але надає своїм смаком родзинку в напої та десерти. Лимон також є дуже корисним продуктом, у якому міститься колосальна кількість вітаміну С та антиоксидантів, які здатні підтримувати нашу імунну систему та захищати від вільних радикалів. Але дієтологи стверджують, що лимони не такі вже й безпечні. З'ясувалося, що вживання лимона може спричинити і негативні наслідки, інформує Ukr.Media.

Виразка

Надмірне вживання лимонної кислоти може плачевно позначитися на стані стінок шлунка і призвести до виразки.

Проблеми з випорожненням

Травна система не кожної людини здатна без наслідків упоратися з кислотою лимона. У багатьох людей цей фрукт може викликати болі в животі та проблеми зі стільцем. Це пов'язано з подразненням оболонки кишечника, що призводить до застоїв у роботі шлунково-кишкового тракту.

Камені у нирках

Шкірка лимона досить часто використовується у приготуванні салатів та десертів. Але з'ясувалося, що цедра лимона містить речовини, які здатні кристалізуватися. Згодом, незасвоєні частинки формуються в камені, які осідають у нирках.

Мігрень

Ми вже згадували, що лимони містять вагому кількість амінокислот. Але їх високий вміст призводить до активного кровообігу в головному мозку, що може спричинити сильні головні болі та проблеми з тиском.

Ламкість волосся

Лимони досить часто застосовують у догляді за волоссям. Але надто часте використання лимонної кислоти здатне висушити вологу з волосся. Внаслідок цього волосся стає сухим і ламким.

Як стверджують дієтологи, будь-який продукт слід вживати в обмеженій кількості, тому що навіть найкорисніші з них можуть нашкодити здоров'ю при неправильному використанні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *