
ЗСУ ліквідували вдосконалений російський «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку Відео 23.06.2026 05:44 Укрінформ Українські захисники знищили оновлений зенітний ракетно-гарматний комплекс російських агресорів «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку.
Про це Департамент активних дій ГУР МО України поінформував у Телеграмі, передає Укрінформ.
Російські війська намагалися приховати свій ЗРГК у підземному сховищі, проте безпілотники Департаменту активних дій спрацювали настільки ефективно, що об’єкт було знищено дощенту.
Як інформував Укрінформ, ЗСУ завдали ракетних ударів по підприємству у Воронежі, яке займається виробництвом та постачанням електронних компонентів для російського ракетного озброєння і систем ППО, зокрема для прицільних систем бойових машин ЗРГК «Панцир-С1».
Фото є ілюстративним
Розвідка Війна Запоріжжя Війна з Росією ЗРК