Україна опустилася на 18-е місце у медальному заліку Олімпіади-2024

Збірна України посіла 18-е місце у медальному заліку літніх Олімпійських ігор у Парижі, виборовши 11 медалей (3 золоті, 4 срібні, 4 бронзові). Про це повідомляє “Суспільне.Спорт”.

До завершення Олімпіади залишилось два дні. Вже розіграно 277 комплектів медалей. 86 країн здобули хоча б одну нагороду, а 60 команд здобули як мінімум одну золоту медаль.

Лідирує у медальному заліку команда США з результатом (33 золота, 39 срібла, 39 бронзи). На другому місці Китай (33 золота, 27 срібла, 23 бронзи). У топ-5 також входять Австралія (18 золота, 16 срібла, 14 бронз), Японія (16 золота, 8 срібла, 13 бронз) та Велика Британія (14 золота, 20 срібла, 23 бронзи). Господарі Олімпіади-2024, збірна Франції, опустилися на 6-е місце через невелику кількість золотих медалей порівняно з очікуваними результатами (14 золотих, 20 срібних, 22 бронзові).

• 8 серпня український борець Жан Беленюк увечері у четвер, 8 серпня, переміг польського борця Аркадіуша Марцина Кулініча у сутичці за третє місце на Олімпійських іграх 2024 року. Після завоювання бронзової нагороди у Парижі український спортсмен завершує свою спортивну кар’єру.
  • 9 серпня українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок стали срібними призерами літніх Олімпійських ігор у Парижі. Спортсменки взяли друге місце з веслування на двійках на дистанції 500 метрів.

Источник: kp.ua