“Шахтар” на “Лізі чемпіонів” програв “Барселоні” з рахунком 2:1 – це була їх перша зустріч з 2011 року

“Шахтар” програв “Барселоні” у третьому турі групового раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:1. Матч пройшов на домашньому стадіоні каталонців у Барселоні.

У першому таймі “гірники” пропустили два голи – на 28-й та на 36-й хвилині. У другому таймі м’яч у ворота каталонців зміг забити Георгій Судаков, на 62-й хвилині. Гол зарахували, але перевіряли на предмет ймовірного офсайду.

Це була восьма зустріч “Шахтаря” та “Барселони”. Українці вигравали у каталонців лише два рази – на “Лізі чемпіонів” у 2008 році та у 2004. Востаннє команди грали на “Лізі чемпіонів” у 2011 році, тоді “Шахтар” програв “Барселоні” з рахунком 0:1.

Гра з “Барселоною” відбулася на фоні зміни головного тренера. 16 жовтня “Шахтар” достроково звільнив 54-річного нідерландця Патріка ван Леувена, а 24 жовтня призначив на його місце 52-річного хорвата Маріно Пушича.

Источник: kp.ua