СБУ проводить рейди по всій країні через заяви РФ про “брудну бомбу”

СБУ проводить рейди по всій країні через заяви РФ про “брудну бомбу”

Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України проводить масштабні рейди в українських регіонах для перевірки радіаційної безпеки через російські провокації із застосуванням “брудної бомби “. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Рейдові перевірки стану радіаційної безпеки було проведено по всій території України. Заходи були зумовлені регулярними загрозами з боку росіян щодо застосування “брудної бомби”. Як зазначають силовики, внаслідок відпрацювання небезпечних радіоактивних матеріалів не було виявлено.

– Лише за тиждень правоохоронці обстежили сотні місць масового перебування людей та об’єктів критичної інфраструктури, а також тисячі транспортних засобів, які диверсанти Росії могли потенційно використовувати для перевезення радіоактивних матеріалів, – додає СБУ.

Співробітники спецслужби зосередили особливу увагу на моніторингу блокпостів у прифронтових та деокупованих районах, пунктів пропуску через кордон тощо. Також під час рейдів були відпрацьовані спільні алгоритми дій та механізми оперативного реагування на ядерні загрози з боку Росії.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що вже найближчої зими президент країни-агресора Росії Володимир Путін лякатиме світ застосуванням ядерної зброї. Зеленський вважає, що Путін “тиснутиме на Захід і насамперед на США, тому що для них це також буде “крихкий” час, тому що цей час електоральний, і я хотів би на це звернути увагу”.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *