Зеленський засудив те, що відбувається на кордоні з Польщею

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський висловив обурення щодо блокування фермерами з Польщі пунктів пропуску на кордоні з Україною. Про це він заявив у своєму вечірньому виступі та закликав до співпраці та пошуку розумних рішень для вирішення цієї проблеми.

– Лише 5% українського агроекспорту проходить через польський кордон, тож проблема стосується не так зерна, як політики. Ситуація на кордоні з Польщею виглядає навіть знущально у контексті того, що під Куп’янськом, неподалік кордону з Росією, тривають обстріли з боку ворожої артилерії, — зазначив глава держави.

Президент сказав, що для вирішення ситуації необхідні спільні та розумні рішення. Він підкреслив, що ця проблема має бути вирішена спільними зусиллями України та Польщі, а також усієї Європи, тому що вона стосується долі всього континенту.

  • 19 лютого польські перевізники блокують шість пунктів пропуску на кордоні з Україною. Найбільш складна ситуація на ПП “Ягодин – Дорогуськ”, де повністю зупинено рух вантажного транспорту. Це негативно впливає на обороноздатність країни та на вивезення критично важливих товарів.
  • 18 лютого у Дорогуську на кордоні з Україною польські протестувальники тимчасово блокували залізничний рух.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *