Зеленський призначив заступників головнокомандувача Сирського та голови Генштабу Баргилевича

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/

У суботу, 10 лютого, український лідер Володимир Зеленський погодив кандидатури заступників головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського та начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича. Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

– Сьогодні весь день проводив наради з військовим керівництвом та урядом. Продовжуємо перезавантаження команди управління у Силах оборони. Тепер виконання нових обов’язків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії. Бойові командири цієї війни, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні. Заступниками головкому Олександра Сирського стали полковник Вадим Сухаревський – його напрямок – це безпілотні системи та розвиток застосування дронів нашими воїнами, а також полковник Андрій Лебеденко, його напрямок – це інновації, саме технологічний компонент армії та бойових систем. Потрібна чітка практика роботи з новими технологіями, – розповів Зеленський.

Крім того, президент погодив кандидатури на посаду заступника голови Генштабу:

  • бригадного генерала Володимира Горбатюка – його напрямок – це оперативна робота, робота штабів, планування, управління: у кожному штабі повинні повністю розуміти фронт,
  • бригадного генерала Олексія Шевченка – його напрямок – це логістика, максимальна якість логістики в нашій армії,
  • бригадного генерала Михайла Драпатого – він відповідатиме за підготовку, якісне тренування наших військових.

Зеленський додав, що “весь реальний досвід бойових командирів, бойових бригад, наших підрозділів, які збудували якісну систему тренування воїнів та оцінки та аналізу бойових дій… має бути реалізований для успіху Сил оборони України”.

  • 8 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що керівництво ВСУ розпочинає нову управлінську команду. Зокрема, новим головнокомандувачем призначено генерал-полковника Олександра Сирського, який змінив на цій посаді Валерія Залужного.
  • 9 лютого президент звільнив з посади начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Шаптала. Натомість цю посаду обійняв Анатолій Баргілевич.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *