Залужний обіймався, а Буданов був стриманим – Офіс президента показав відео вручення нагород

Фото: president.gov.ua

Офіс президента опублікував відео із церемонії вручення нагород військовослужбовцям, серед яких були колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та міністр оборони Кирило Буданов. Обидва 9 лютого отримали звання “Героя України” та орден «Золота зірка».

Валерій Залужний двічі потис руку президенту і двічі обійняв його. Кирило Буданов був більш стриманим і обмежився одним формальним рукостисканням. 

Буданова та Залужного постом у Телеграми привітав із нагородами новий головнокомандувач Олександр Сирський. Він також був присутній на церемонії в Офісі президента.

Залужний та його наступник Сирський. Фото: president.gov.ua

  • 8 лютого Зеленський підтвердив звільнення Залужного. На його місце призначили командувача Сухопутних військ Олександра Сирського. Перед цим президент зустрівся із Залужним, він запропонував залишитися в команді та обговорив можливі зміни у керівництві ЗСУ. 
  • 7 лютого “Українська правда” із посиланням на джерела написала, що Офіс президента розглядає дві кандидатури на пост Залужного – керівника ГУР Кирила Буданова та командувача Сухопутних військ Олександра Сирського.
     

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *