Україна повернула з полону 106 бійців з Бахмутського напрямку — Новини на KP.UA

Україна повернула з полону 106 бійців з Бахмутського напрямку

Фото: t.me/Koord_shtab

Україна повернула з російського полону 106 бійців з бахмутського напрямку, 68 з них вважалися зниклими безвісти. Про це 25 травня повідомили керівник Офісу президента Андрій Єрмак та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

— Ми повертаємо додому 106 наших людей. Це воїни з бахмутського напрямку — 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів… Серед тих, кого повертаємо з полону, чимало вважалися безвісти зниклими. Рідні цих людей пройшли складний етап, — написав Єрмак у своєму телеграм-каналі.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив, що також репатрійовано тіла двох іноземців та українки. Згідно з опублікованим відео, йдеться про громадян США. 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти. Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до ЗСУ.

— З них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту, — йдеться у повідомленні.

Сім врятованих оборонців мають травми: кульові та осколкові поранення, опіки й переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців 59 років, наймолодшому – 21 рік.

Національне інформаційне бюро при Мінреінтеграції забезпечило звільнених із полону рюкзаками з одягом, взуттям, засобами гігієни та смартфоном. НІБ також надає визволеним з полону особам допомогу у відновленні документів, банківських рахунків, сім-карт. І допомагає швидше зібрати документи для отримання від держави одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень.

Загалом на сьогодні вннаслідок обмінів з Росією повернуто додому 2430 людей, серед них 139 цивільних. 6 травня Україна обміняла 45 захисників «Азовсталі» на трьох російських льотчиків.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *