Президент Зеленський подякував військовим за звільнення Кліщіївки

Президент Зеленський подякував військовим за звільнення Кліщіївки

Фото: president.gov.ua

У своєму вечірньому відеозверненні президент України Володимир Зеленський подякував військовим за звільнення українських територій від російських загарбників. А також зазначив, що ми маємо прийти до того, аби для всіх дітей у нашій країні знайшлася своя родина та свій дім.

– Хочу сьогодні подякувати усім, хто захищає небо нашої держави. Нашим льотчикам та інженерам Повітряних сил, воїнам мобільних вогневих груп, усім нашим зенітникам. Дякую, що постійно збільшуєте число збитих російських ракет та дронів, а отже, й кількість врятованих наших людей, нашої інфраструктури. Дякую, воїни! І всім, хто зараз на передовій. Кожній бригаді. Від Куп’янська до Лівобережжя Херсонщини, від Бахмутського напрямку до кожної української позиції на нулі на півдні нашої держави. Я дякую вам, хлопці, за міцність! А особливо відзначу сьогодні воїнів, які крок за кроком повертають Україні своє саме в районі Бахмута. 80-та бригада ДШВ, 5-та окрема штурмова бригада, славетна 95-та й Об’єднана штурмова бригада Національної поліції «Лють». Кліщіївка! Молодці!, – сказав президент.

Також гарант наголосив, що сьогодні Україна відзначає День рятівника. Напередодні президент  особисто подякував працівникам і працівницям ДСНС України й усім тим, чиє серце просто відчуває, що інакше не можна, що треба дбати про інших, коли від цього залежить життя.

– Сьогодні я хочу подякувати не лише всім нашим рятівникам, але й усім рідним – мамам і татам хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, які працюють у Державній службі з надзвичайних ситуацій України. Я дякую вам за те, що ваші діти виховані саме так: рятувати інших, робити все наше суспільство більш міцним і більш людяним. Дякую!, – сказав Зеленський.

А ще глава держави згадав тих, хто допомагає покинутим дітям, адже сьогодні відзначається День усиновлення.

– Це, певно, одна з найпочесніших місій у житті – допомогти дитині уникнути сирітської долі. Всім, хто так допомагає діткам, усім, хто так поширює тепло своєї родини, щоб стало менше самотніх доль у цьому світі, – усім дякую! Ми як держава маємо прийти до того, щоб для всіх дітей у нашій країні, для всіх, хто залишився без батьківського піклування, знайшлася своя родина – свій власний дім, сім’я, – резюмував президент.

Володимир Зеленський у своєму відеозверненні подякував також усім, хто допомагає українцям та всій державі ставати сильнішими. І зазначив, що готують нові оборонні рішення для України. ППО й артилерія – пріоритет.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *