Жителів Румунії закликали сховатися в укриттях під час дронової атаки Росії на Одещину

Жителів Румунії закликали пройти в укриття під час дронової атаки Росії на Одещину

Фото: t.me/SJTF_Odes

Жителі прикордонного з Україною повіту Тулча в Румунії отримали екстрені повідомлення RO-Alert під час дронової атаки Росії на Одещину у ніч на 13 вересня. Про це повідомило румунське видання Digi24.

Жителів восьми населених пунктів закликали сховатися в укриттях через можливе падінні “об’єктів з повітряного простору”. Орієнтована тривалість надзвичайної ситуації оцінювалася у 90 хвилин.

– Існує ймовірність падіння деяких предметів з повітряного простору. Зберігай спокій! Сховайтеся в підвалах або сховищах цивільного захисту. За відсутності укриття залишайтеся всередині будинку, далі від вікон і зовнішніх стін, — йдеться в повідомленнях, надісланих на мобільні телефони.

Видання News.ro написало, що на номер 112 надійшли два дзвінки щодо можливих випадків падіння дронів у повіті Тулча. Інформацію перевіряє Міністерство оборони. У відомстві заявили, що в режимі реального часу моніторили повітряну обстановку в районах відповідальності. 

Національний комітет з надзвичайних ситуацій Румунії  (CNSU) 7 вересня ухвалив рішення про вжиття заходів захисту населення в прикордонних з Україною районах. Зокрема це екстрені повідомлення RO-Alert та будівництво укриттів.

6 вересня Румунія уперше визнала падіння уламків дронів на свою територію унаслідок атаки Росії на Україну. 7 вересня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що немає даних про те, що Росія навмисно атакувала Румунію. 10 вересня МЗС Румунії викликало керівника російської дипломатичної місії у Бухаресті та висловило йому протест.

Фото: t.me/Tsaplienko

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *