Заморожений космічний пірат: у соцмережах обговорюють новий портрет короля Чарльза ІІІ

У Великобританії представили перший офіційний портрет короля Чарльза III. Перший офіційний означає, що портрет був написаний після коронації. На картині, висота якої становить понад 2,5 метри, король зображений на повний зріст. Червоний фон поєднується з формою Уельської гвардії – підрозділу британської армії, у якому Чарльз є полковником.

Портрет 75-річного короля Великобританії написав британський художник Джонатан Єо. Презентація картини проходила у Блакитній вітальні Букінгемського палацу. Єо провів чотири сесії з королем, починаючи з того часу, коли Його Величність був Принцом Уельським у червні 2021 року в Хайгрові, а потім у Кларенс-хаусі. Художник зазначив, що для нього було великою честю та задоволенням попрацювати над цим портретом, особливо з огляду на історичний момент коронації.

«В історії мистецтва метелик символізує метаморфози та відродження. Це цілком доречно для портрета монарха, що недавно прилетів. Він також символізує короля, який виступає за охорону навколишнього середовища», – розповів художник про картину.

Джонатан Єо та Чарльз III на презентації портрета

Джонатан Єо та Чарльз III на презентації портрета

Думка інтернет-користувачів про портрет була неоднозначною.

«Вибачте, але портрет має вигляд, ніби король потрапив у пекло»;
«Ніби він купається в крові»;
«Без образ, але це найгірший королівський портрет, який я коли-небудь бачила»;
«Мені здається, що художник не є його фанатом»;
«Я не розумію, чому все червоне», – писали в коментарях.

Чому все червоне?

Чому все червоне?

Інші коментатори порівнюють портрет із класичною сценою із «Зоряних війн». Прихильники наукової фантастики зазначили, що король був заморожений Ханом Соло, відсилаючи до сцени з фільму «Імперія завдає удару у відповідь», де космічного пірата заморожують у карбоніті. Портрет також порівняли із лиходієм із «Мисливців за привидами 2», Віго Карпатським, тираном середньовіччя, чия примара влаштувалася у власному портреті. Інші пожартували, що картина наче зазнала нападу Just Stop Oil.

Кадр з фільму «Імперія завдає удару у відповідь»

Кадр з фільму «Імперія завдає удару у відповідь»  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *