Університет “Метінвест Політехніка” розпочав роботу й залучив 440 студентів
В університеті “Метінвест Політехніка” розробили нові освітні програми, які будуть поєднувати кілька спеціальностей і дадуть змогу підготувати мультикомпетентних інженерів-лідерів для реалізації проєктів із відновлення української промисловості й інфраструктури міст загалом. Про це йдеться в матеріалі GMK Center.
2021 року група “Метінвест” заснувала університет “Метінвест Політехніка”, який готує фахівців з інженерних і технічних спеціальностей. У Маріуполі одразу почали будувати 12-поверховий навчальний корпус, гуртожиток і спорткомплекс. Незакінчену будівлю серйозно пошкодили обстріли, а місто окупували російські війська.
Проте “Метінвест Політехніка” працює: 2023 року він набрав 440 студентів, а відновлення будівництва планують одразу після перемоги. Також після початку війни компанія запустила роботу “Метінвест Політехніки” в режимі комбінованого онлайн- і офлайн-навчання, дотримуючись усіх заходів безпеки для студентів і викладачів, повідомили журналістам у пресслужбі. Університету вдалося практично повністю зберегти свій професорсько-викладацький склад.
Протягом перших місяців повномасштабного вторгнення виш і далі готувався до навчання на ліцензованих освітніх програмах для бакалаврів і магістрів та відновив тренінги й курси підвищення кваліфікації із семи напрямів для співробітників “Метінвесту”.
“Попри виклики часу, навчання у виші триває. У першому наборі – 440 студентів, які вивчають інженерно-технічні науки. Серед них є і випускники шкіл, і люди із професійно-технічною або вищою технічною освітою. Але є й такі, які вирішили змінити гуманітарний фах заради здобуття якісної освіти в новому гірничо-металургійному університеті”, – пише видання.
За даними вишу, найзатребуванішими спеціальностями виявилися металургія, комп’ютерні науки, цивільна безпека, охорона праці, вартісне управління бізнесом, матеріалознавство, автоматизація й комп’ютерно-інтегровані технології, а також технології захисту довкілля, менеджмент і бізнес-аналітика.
“Наразі студенти через безпекову ситуацію здобувають знання дистанційно на сучасних цифрових освітніх платформах. Навчання організовано за гнучким графіком, що дозволяє студентам здобувати освіту, не відриваючись від основної роботи”, – вказує GMK Center.
Джерело: gordonua.com