Українські діти встановили рекорд на Євробаченні: Тарабарова щаслива

“Суспільне Мовлення” отримало рекордні 309 заявок на участь у Національному відборі на “Дитяче Євробачення-2024”, яке пройде наприкінці року в столиці Іспанії. 272 з них подали сольні виконавці. Приймання заявок на участь в Нацвідборі тривало з 5 червня по 3 липня включно. 

Лонглист учасників оприлюднять до 25 липня. Про це Інформатор-Україна дізнався на діджитал-майданчиках “Суспільного Мовлення”, яке займається організацією класичного та дитячого пісенного конкурсу в нашій країні. 

Музична продюсерка Національного відбору на “Дитяче Євробачення-2024”, співачка Світлана Тарабарова поділилася емоціями від перегляду отриманих заявок.

“48 годин щастя, радості, цікавих відкриттів та несподіваних моментів. Іноді шок, іноді милування, але завжди про музику, завжди про любов. Саме так пройшли мої останні дві доби відбору та перегляду рекордних для нас 309 заявок. Мурахи по шкірі в передчутті звершень, які очікують наших дітей попереду”.

Попри те, що наявність авторської пісні цьогоріч не була обовʼязковою умовою участі, щоб отримати можливість представити Україну на великій сцені “Дитячого Євробачення” було достатньо записати два кавери й особисте відеопредставлення – близько 19% учасників додатково подали на розгляд оригінальну композицію. 83% з усіх заявок подали дівчата, 17% – хлопці.

“Суспільне Мовлення” прозвітувало про відбір пісень на конкурс. Фото: Instagram/suspilne.eurovision

Цьогоріч лонглист включатиме не більше 15 учасників, відповідний список оприлюднять на платформах “Суспільного Мовлення” до 25 липня. За правилами, учасники лонглиста мають взяти участь у літній “зірковій школі”. На базі Будинку звукозапису “Українського Радіо” буде організовано прослуховування та навчання юних артистів за участі професіоналів музичної індустрії, які допоможуть учасникам всебічно розвинути свої таланти: отримати нові знання та навички з вокалу, хореографії й акторської майстерності.

За написання авторських пісень для шістки фіналістів, відібраних за результатами навчання у “зірковій школі”, цьогоріч відповідатимуть музична продюсерка Нацвідбору Світлана Тарабарова та сонграйтер Євген Тріплов. За візуальну складову Нацвідбору та сценічні постановки учасників – режисер і креативний продюсер Євген Кот

Відзначимо, що 22-й пісенний конкурс “Дитяче Євробачення” вперше в історії пройде в Іспанії. Фінал відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica в Мадриді. На відміну від дорослого “Євробачення”, на дитячому не має півфіналів. 

Минулого року Україну на “Дитячому Євробаченні” (проходило в Ніцці, Франція) представила Анастасія Димид з піснею “Квітка”, яку написала музична продюсерка Світлана Тарабарова. Дев’ятирічна Анастасія принесла Україні найкращий результат на конкурсі з 2018 року – п’яте місце.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *