Світлана Леонтьєва вважає Яна Табачника негідником: Вірю, що це він проштовхнув справу про розбещення

Популярна ведуча телеканалу “Дім” Світлана Леонтьєва відверто назвала ім’я замовника ганебної справи проти акордеоніста Ігоря Завадського. У 2012 році музикант потрапив за ґрати за підозрою у розбещенні неповнолітніх. Винесений 10 липня 2014 року вирок скасовано 20 квітня 2016 року. 13 червня 2016 року Ігоря Завадського випущено на поруки. Світлана переконана, що замовником цієї справи був колишній депутат та акордеоніст Ян Табачник, котрий помер минулого року. Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв’ю “Інформатору Україна”. Повну версію читайте на нашому сайті 12 липня.

Абсолютно вірю в те, що Табачник був замовником. Сексуальна орієнтація це ж не вирок. У мене дуже багато знайомих, які мають іншу орієнтацію. Але ж це не педофілія. Це ж треба було обрати таке звинувачення, щоб ті його друзі, які б могли допомогти, не могли це зробити публічно, тому що занадто тяжке звинувачення. А доводити могли тільки такі як я, як Раїса Недашківська і ще кілька відважних”, – каже Світлана Леонтьєва. 

На думку телеведучої головна та єдина причина чому Табачник зробив таке це його заздрість. Відомо, що Завадський єдиний володар трьох “Золотих лір”. Це головний приз міжнародних конкурсів акордеоністів. Також він перший український музикант, що потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Окрім цього він є володарем багатьох призів міжнародних музичних конкурсів. У Табачника немає жодної схожої нагороди чи перемоги.

Ігоря Завадсбкого (ліворуч) та журналіста Андрія Бригиду звинуватили у розбещені неповнолітніх та засудили на сім років

Ігоря Завадського (праворуч) та журналіста Андрія Бригиду звинуватили у розбещені неповнолітніх та засудили на 13 років

Як сказав один наш видатний композитор та Народний артист України: “Ян Петрович нот не знав. Він же грав тільки правою рукою”. Завдяки своїм грошам та зв’язкам міг зробити телеконцерт “Ян Табачник запрошує”. Він же товаришував з багатьма, включаючи Кобзона. А Ігор – просто дуже талановита сьома дитина з шахтарської сім’ї, яка любить музику. Виявляється, це декого дратувало. Було тригером, що є хтось, а не я.

Виявилося, що у справі ніяких звинувачень просто не існувало. Мильна бульбашка. Знаю Ігоря та його друга журналіста Андрія Бригиду половину свого життя. Вони нічим поганим не відзначилися, але просиділи чотири роки у в’язниці. За що? У них обох померли мами, коли вони сиділи. Це жах й потворство. Горіти в пеклі тим, хто таке зробив. А юні акордеоністи, яких Завадський вперше вивів на велику сцену, тепер успішно виступають, перемагають в конкурсах, складають славу Україні”, – підбиває підсумки Леонтьєва.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *