Про Потапа писатимуть – колишній чоловік Горової: кохана в минулому жінка, винесла співаку вирок

Продюсерка Ірина Горова розповіла про те як вона зі своїм колишнім чоловіком Потапом розділила бізнес. Також вона розказала як ставиться до теперішніх витівок свого колишнього та можливість впливати на нього. А також пояснила, чому вони вирішили закрити проєкт “Время и Стекло” на піку їхньої популярності. Про все це вона розповіла в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Горова не може вплинути на вчинки Потапа, але може заборонити продавати пісні

Горова не може вплинути на вчинки Потапа, але може заборонити продавати пісні

Олексій виїхав ще до війни на відпочинок й там залишився. У нас все більше розривався контекст – ми не розуміли, що тепер нас об’єднує. Він все більше займався Настею, а я залишилася в Україні й намагалася з Надею Дорофєєвою побудувати якусь нову нашу історію. Сенсів, що поєднують нас просто не залишилось й ми через деякий час відверто поговорили й домовилися про те, що все що ми напрацювали до повномасштабної війни ми не можемо забрати, бо це спільна справа. А все що відбувалося після початку війни залишилося мені, тому що гроші вкладала тільки я. Олексій пішов своїм шляхом. Якщо він хотів десь з MO3GY працювати, це залишилось йому.

Ми пройшли друге розлучення – дуже спокійне та справедливе. Для мене було важливо, щоб ми як колишні партнери могли б через роки зустрітися та сказати: “Ти як? Класно, що ми розійшлися без скандалів”. Ділити як людину Потапа або Дорофєєву ми не можемо, а все що надалі створюється, воно створюється на нові гроші. Тому це ідеальна ситуація”, – каже Ірина Горова.

Зараз Потап іноді виступає за кордоном зі своїми старими піснями й не дивлячись на те, що авторські права на них. певною мірою, має також й Ірина, деякі люди пропонують їй заборонити їх виконувати. Але це, виявилося. неможливим. 

Я не можу заборонити Потапу співати свої пісні, бо він автор. А от якщо він захоче продати пісню американському. скажімо, виконавцю, або для реклами то тоді вже це звернення до правовласника, а це компанія “MO3GY” і тоді вже ми будемо домовлятися”, – розповідає Горова.  

Пройшло вже 10 років після розлучення, а Ірину Горову досі називають колишнею Потапа

Пройшло вже 10 років після розлучення, а Ірину Горову досі називають колишнею Потапа

Також у бік Горової та її компанії “POMITNI” часто чути дорікання, що в неї за спиною все одно стоїть Потап, який насправді веде справи, а його витівки, котрі обурюють багатьох українців то лише продуманий піар.

Мені не подобається, коли мене називають колишнею дружиною Потапа. Звісно, я колишня його дружина, але окрім цього я ще продюсер, у мене є компанія й мене звати Ірина Горова. Ми не працюємо з Потапом та не перетинаємося по робочих моментах. Ми спілкуємося як батьки нашої дитини. Перевірити хто в складі компанії “Pomitni” дуже легко, бо є реєстри.

Погляди та цілі в нас зовсім інші. У нього мета просунутися на міжнародний ринок. У мене залишитися в Україні і потім також просунутися на міжнародний ринок. Він працює з одними проєктами, я зовсім з іншими. Кажучи про шлейф, то це його піар-стратегії, або помилки. Це його життя і я не можу за нього відповідати. Але якщо я щось бачу, то можу написати йому про те, що зараз трішечки інший контекст. Але ми з ним не працюємо і я не його піаркомпанія. Я вже років десять, як не дружина Потапа. Може колись будуть писати про нього: “Колишній чоловік Горової”, – ділиться Ірина.

Горова та Дорофєєва стали подругами, а от місця Позитиву не знайшлося

Горова та Дорофєєва стали подругами, а от місця Позитиву не знайшлося

Свого часу Горова та Потап здивували багатьох своїм рішенням, коли оголосили про те, що проєкт “Время и Стекло” закривається. Тепер Ірина вирішила пояснити, чому вони так вчинили з популярним гуртом, котрий й продюсували разом з Олексыэм.

“Время и Стекло” знадобилося чотири роки, щоб отримати шалену популярність. Але вони не були в мінусі. Вони постійно бултихалися біля нуля. Проєкт принесе гроші, після цього ми знімаємо дорогий кліп й вони знов у мінусі. І тільки коли ми зрозуміли, що нам потрібно виходити на новий рівень. Ми ставили собі питання: “А що далі?” Бо знаходитися постійно біля нуля це демотивувало й їх, й нас.

Але з’явився кліп “Ім’я 505”, котрий набрав тоді більше 200 мільйонів переглядів. Думаю, що якби ще був рік таких середніх кліпів, то гурт розпався би. Я пам’ятаю як ми з Надією сиділи на премії “М1” й розуміли, що вже отримали купу всіляких премій. І тут вона каже: “А що далі?” Ми переглянулися, а вона каже: “Ну вже час мені сольно”. І це на піку популяності. Але ж ми знаємо формулу, що коли ти вийшов на пік, то наступний крок вниз. Якщо ти не поставив собі нову ціль, новий рівень, то ти вже деградуєш”, – вважає продюсерка.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *