Охорона перевіряла весь одяг: Alyona Alyona та Jerry Heil пішли на великий ризик, щоб згадати героїв Азовсталі

Щовихідних в столиці та інших містах України проходять мітинги на підтримку полонених захисників “Азовсталі”. Нагадати світу про героїв України вирішили й на пісенному конкурсу “Євробачення-2024”. Alyona Alyona та Jerry Heil провернули цілу операцію, аби з’явитися у шведському Мальме у футболках з надписом Free Azov Defenders – “Визволіть захисників Азову”.

За словами Альони Савраненко, це була дуже ризикова та складна задачею. Будь-які надписи та бренди були заборонені, охорона перевіряла весь одяг і, якщо на ньому був надпис, просили зняти його або ж заклеювали надписи чорним скотчем. Але складнощі в української делегації почались ще на етапі роздрукування логотипа на футболках

“Ми обдзвонили декілька поліграфій, частина з них не працювала, а інша частина відмовлялася робити принт. Проте, з однією поліграфією ми змогли домовитися після того, як ми п’ять разів подзвонили їм та слізно попросили допомогти. Перед входом у залу наша команда вдягла футболки під свої інші футболки та кофти і змогли пройти з ними в грінрум. Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати і саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показали наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених”, – зізналась Альона Савраненко.

Делегація від України під час фіналу

Делегація від України під час фіналу “Євробачення-2024”

 В асоціації родин захисників “Азовсталі” прокоментували допис Alyona Alyona: “Дякуємо вам, дівчата, і всій команді! Це дуже цінна підтримка! Ми віримо, що всі спільні зусилля для визволення героїв будуть недаремними! І вітаємо з гідним місцем”. Подякували представницям України на пісенному конкурсі й інші користувачі соцмереж. А деякі висловили обурення в бік організаторів.

  • Відбулися штрафом? Серйозно? Штрафом за те, що носимося з отією своєю війною перед втомленими від війни європейцями?
  • Навіть уявити не могла що просто одягнути футболки з важливим закликом може бути так ризиковано на “Євробаченні”.

Делегація України на

Делегація України на “Євробаченні-2024”

Інші новини з “Євробачення”

Еден Голан, навколо якої було безліч скандалів на конкурсі, готується стати політиком. Після успішного виступу на пісенному конкурсі (посіла 5 місце) 21-річній артистці запропонували роль спеціального представника міністерства закордонних справ Ізраїлю у Європі.

Російсько-ізраїльська співачка Еден Голан

Російсько-ізраїльська співачка Еден Голан

Барабанщиця з гурту MEGARA (виступали від Сан-Марино) повідомила, що зустрічається з АIКО, яка представляла Чехію. “NEMO виграли мікрофон, але мушу сказати, що я виграла набагато більше”, – написала вона та опублікувала зворушливе фото.

Пара, яку створило

Пара, яку створило “Євробачення-2024”

Місто Мальме більше не прийматиме “Євробачення”. Адміністрація міста повідомила, що у разі нової перемоги Швеції, вони відмовляться від проведення шоу. “Немає ні сил, ні бажання”, – лаконічно заявили офіційні представники міста.

Глядачі

Глядачі “Євробачення-2024”

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *