Обдерла колишнього чоловіка, як липку: нові деталі роману Тома Круза з донькою російського політика

Том Круз зважився на важливий крок у відносинах зі своєю новою коханою з росії. 61-річний актор познайомився з дітьми своєї подруги Ельсіни Хайрової, дочки колишнього депутата Держдуми. 36-річна Ельсіна має сина і дочку від шлюбу з російським бізнесменом Дмитром Цвєтковим, з яким вона зі скандалом розлучилася в 2021 році.

Розкол Ельсіни та Дмитра потрапив у заголовки міжнародних новин, оскільки суперечка була про мільйони, включаючи особняк у Сурреї (Англія), п’ять лондонських квартир, Bentley та Ferrari, прикраси Cartier та витвори мистецтва П’єра-Огюста Ренуара та Марка Шагала, пише Page Six. Цвєтков розповів, що їхнє розлучення обійшлося йому в 188 мільйонів доларів США, і що за 11 років шлюбу пари він витратив 12 мільйонів доларів на одяг і 2,5 мільйонів доларів на сумки.

Ельсина Хайрова та Дмитро Квіток

Ельсіна Хайрова та Дмитро Цвєтков

У 61-річного Круза також є троє дітей. Він усиновив Ізабеллу та сина Коннора у 1992 та 1995 роках разом зі своєю колишньою Ніколь Кідман. Він також має 17-річну дочку Сурі від колишньої дружини Кеті Холмс. Зі старшими дітьми Тома Круза Ельсіна знайома.

Раніше інсайдер також повідомляв, що діти актора у захваті від його нової дівчини.

“Вони вважають Ельсіну чудовою і дуже раді, що в житті їхнього батька знову з’явилося кохання. Він не хотів поспішати і вступати у стосунки просто так”, – заявив анонім.

Вперше про роман Тома Круза та Ельсіни Хайрової стало відомо у грудні 2023 року. Познайомилася пара на недільному бранчі у Лондоні. Хайрова з’явилася на чаювання, яке проходило в пентхаусі Круза в Гайд-парку. Після цього Том та Ельсіна почали спілкуватися.

Том Круз та донька російського політика

61-річний Том Круз офіційно підтвердив свій роман із колишньою російською моделлю Ельсіною Хайровою. За останні кілька місяців вони дуже зблизилися, але ні актор, ні його нова 36-річна кохана не поспішали це коментувати. Однак пара досі не робить спільних фото, оскільки хоче зберегти конфіденційність.

Том Круз та

Том Круз та Ельсіна

“У колі Ельсіни добре відомо, що вони з Томом тепер є одним цілим”, – повідомив інсайдер. “Вони дуже зблизилися за останні кілька тижнів, але намагаються не фотографуватися разом, тому що хочуть зберегти конфіденційність”, – повідомило джерело.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *