Італійська комуна послала Джонні Деппа з його замашками: так про це пишуть газети

Джонні Депп відвідав замок у комуні Монтальто-Дора. Населення цього містечка становить трохи більше ніж 3000 людей. 60-річному акторові сподобався середньовічний замок в італійській комуні. Розкішна споруда оцінюється приблизно у чотири мільйони вісімсот п’ятдесят тисяч доларів. Актор «Ромового щоденника» запевнив, що готовий поважати будь-які правила місцевих та неухильно їх дотримуватися.

Проте містяни виявилися не в захваті від ідеї переїзду до них голлівудського актора. Мер міста Ренцо Галлетто виступив із позицією, на яку Джонні не очікував. Він заявив, що Депп – не найкращий сусід, а його поява в комуні завдасть більше шкоди, ніж користі, повідомляє TMZ.

Не найкращий сусід

Не найкращий сусід

В останні роки замок неодноразово зазнавав значної реставрації. Мер вважає маєток об’єктом суспільного інтересу, тому уважно стежить за його станом. Джонні відповідав би інтересам мера в цьому випадку, але тягар популярності актора здався місцевій владі надмірним.

Той самий замок

Той самий замок

Новина з таким змістом розійшлася багатьма європейськими ЗМІ. І тоді слово взяв Ренцо Галлетто. Мер пояснив, що не мав жодного контакту, прямого чи непрямого, з актором.

«Я абсолютно нічого не знаю про це, лише читав у газетах. Я ніколи не бачив Джонні Деппа, ніколи не бачив його біля цього замку, він ніколи не розповідав мені нічого подібного».

Ренцо Галлетто

Ренцо Галлетто

Радикальне перетворення

Ще в лютому 2024 року у Деппа було довге волосся, що доходило чи не до плечей. Однак тепер він помітно змінився. На нещодавній британській прем’єрі фільму «Жанна Дюбаррі» артист постав помітно схудлим: на ньому ідеально сидів елегантний костюм Dior.

Депп з довгим волоссям

Депп з довгим волоссям

Останнім часом колишній чоловік Ембер Герд жив у Лондоні – і британський стиль виразно наклав на нього свій відбиток. Джонні позбувся довгого волосся заради зйомок у кампейні Dior. Актор є обличчям аромату модного дому Sauvage.

Депп на британській прем'єрі

Депп на британській прем’єрі

У Мережі почали обговорювати перетворення актора.

«Тепер і кар’єра точно піде в гору, такий він красень!»;
«Усі проблеми позаду? Депп знову цвіте та пахне»;
«Правильно, так і треба, давно настав час. Раніше його хотілося навіть якось помити та зачесати»;
«Вийшов ідеальний джентльмен», – написали блогери.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *