Здолано пів шляху найважчої зими. ДТЕК вклав 24 мільярди гривень у цей опалювальний період.

ДТЕК: Перший етап зими позаду, подолаємо і наступнийФото: Група ДТЕК / Facebook “З метою успішного проходження цієї зими, ДТЕК спрямував 23,9 млрд грн на оновлення та удосконалення теплової генерації, електромереж, а також на видобуток вугілля”, – повідомили в компанії. ДТЕК…








