Топ-6 недоліків кето-дієти, на які треба звернути увагу

Кето-дієта останнім часом є дуже популярною, проте фахівці стверджують, що вона не повинна бути тимчасовим явищем, а повинна перетворитися на спосіб життя. Річ у тім, що організм переходить у режим кетозу через нестачу вуглеводів. А з цього випливають ще кілька можливих проблем. Радимо дізнатися про них детальніше, інформує Ukr.Media.

Кетозний грип

Це не грип у звичному розумінні, а набір неприємних симптомів, що виникають через перехід на кетоз: головний біль, втома, біль у м'язах, нудота, діарея. Через тиждень-два, коли організм адаптується, вам стане краще.

Вага може повернутися

Первинне зниження ваги на кето-дієті дозволяє радіти, тому що вуглеводи затримують більше води, ніж жири і білки. І якщо припинити їх вживати, зайва вода швидше вийде з організму. Тобто перші втрачені кілограми — це "водна вага". В цілому на такій дієті люди худнуть, але інформації про довгостроковість утримання нової ваги немає.

Закреп

За умови радикального зменшення кількості вуглеводів з раціону йдуть цільнозернові продукти, квасоля, багато фруктів і овочів. Організм втрачає більше води — і починаються проблеми з кишківником. Фахівці рекомендують їсти авокадо, горіхи та овочі, а також пити більше води.

Особливе дихання

У фазі кетозу організм виробляє побічні продукти — кетони. Наприклад, ацетон, який виходить назовні у тому числі і через легені, тому у дихання з'являється відповідний запах.

Спрага

Ви втрачаєте більше води, а це означає, що й пити треба більше. Проте апетит зменшується!

Проблеми з нирками

На кето-дієті можна їсти не дуже багато білків, але часто люди зловживають м'ясом, і нирки не можуть з цим впоратися. Загалом, експерти рекомендують не сидіти на кето занадто довго та обов'язково відвідувати лікаря.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *