Зловживання солодким завдає шкоди шкірі обличчя
Для багатьох осінь – депресивний період, який наганяє тугу і провокує нас з'їсти чергову цукерку. Чим це загрожує вашій шкірі?
Коли ми їмо цукерку або будь-які інші солодощі (цукор) у нас в організмі відбувається глікування. Це взаємодія білків, жирів і цукру. В результаті якої утворюється речовина, яка руйнує природний колаген, еластан і порушує роботу судин, інформує Ukr.Media.
Уповільнення вироблення колагену (білок) в організмі відбувається після 25 років. Він відповідає за молодість шкіри і прискорює регенерацію (відновлення) клітин. Крім того, зменшення даної речовини може призвести до целюліту.
Як цукор впливає на шкіру
Цукор впливає на загальний стан організму і шкіри. Як ми сказали раніше, він провокує руйнування колагену. Шкіра втрачає еластичність, з'являються зморшки, пігментація. Тональний крем вам точно знадобиться, адже велика кількість солодощів призводить до прискорення вироблення меланіну. До речі, темні кола та набряки під очима – теж результат вживання цукру.
Ще одна проблема, з якою стикаються ласуни – це сухість шкіри. Організм зневоднюється, а клітини не утримують вологу всередині. Якщо у вас проблемна шкіра, яка схильна до висипань або акне, то вам варто відмовитися від солодкого, адже воно буде тільки посилювати шкірні захворювання і додавати нові запалення.
Як зберегти молодість шкіри
Для того, щоб виправити ситуацію, потрібно відмовитися від солодощів і відновити водний баланс за допомогою правильного харчування і спеціальних косметичних засобів. Зверніть увагу на такі компоненти: гіалуронову кислоту, колаген і олії. Вживайте не більше двох ложечок цукру на день. Краще купувати коричневий рафінад замість білого.
Використовуйте цукор тільки для приготування домашнього скрабу!
Замініть смачний шоколад на корисні фрукти. Пийте більше води. Не забувайте про те, що є продукти, які містять так званий "прихований цукор". Серед них: приправи, кетчупи, добавки, йогурти та інші продукти.
Перевірити свій організм можна за допомогою аналізу на глікований гемоглобін. Це допоможе зберегти молодість і здоров'я!
Джерело: ukr.media