При яких захворюваннях можна класти цибулю в шкарпетки
Хочете не хворіти — їжте цибулю. Про це знають всі з самого дитинства. Але не всі люблять їсти цей гіркий овоч, а дихати його парами при інгаляції ще більш неприємно. Але вихід є. Цибуля ефективна також у вигляді компресів. Досить покласти її в шкарпетки на ніч і на ранок вже можна забути про ряд захворювань, інформує Ukr.Media.
При яких хворобах ефективна цибуля в шкарпетках
Прикладати кільця цибулі до стоп почали ще китайські цілителі. На Сході модно лікуватися народними засобами, які європейські жителі відносять до нетрадиційної медицини. Китайські лікарі визначили, що через стопи людини проходить не менше 7 тис. потоків енергії. Кожен такий імпульс пов'язаний з певним органом або зоною. І якщо правильно подіяти на стопи, то можна позбутися від безлічі недуг.
Прикладаючи цибулю до стоп, овоч виділяє сік, він проникає через шкіру в кровотік і знищує хвороботворні бактерії, тим самим, очищає організм від токсинів. Такий детокс призводить до поліпшення шкірного покриву, нормалізує роботу печінки і нирок.
Цибулю прикладати на ніч до стоп рекомендується для лікування таких захворювань:
- застуда;
- кашель та підвищена температура;
- вірусні респіраторні недуги;
- гінекологічні проблеми;
- підвищена пітливість ніг;
- грибкові ураження.
Протипоказання для лікування цибулею
Для дорослих класти цибулю в шкарпетки дозволяється на всю ніч. Проводити процедуру бажано 2-3 рази. Цього часу цілком вистачає, щоб полегшити стан і позбутися від хворобливих симптомів.
Цибуля ріжеться на кружечки товщиною в 1 см і прикладається уздовж всієї стопи. В середньому йде від трьох до чотирьох кілець. Зафіксувати цибулю за допомогою харчової плівки. Потім поверх надіти обов'язково бавовняну шкарпетку, синтетична під забороною. Компрес залишити до ранку. Для кращого ефекту, поверх тонких бавовняних шкарпеток ще можна надіти вовняні, щоб стопи сильніше прогрілися і лікувальний ефект був кращим.
Для нової процедури застосовувати тільки свіжу цибулю.
Прикладати цибулю до стоп на ніч забороняється при:
- відкритих ранах і виразках на ногах;
- наявності алергічної реакції;
- бронхіальній астмі;
- вагітності та під час годування груддю;
- лихоманці;
- пороці серця;
- запальному захворюванні нирок.
Не рекомендується прикладати цибулю до стоп дітям до 5 років. Хлопцям постарше процедуру можна робити, але не довше 3 годин, щоб не пошкодити ніжну шкіру. Добре перед тим, як прикладати овоч, його обмазати медом або маслом, щоб уникнути опіку.
Якщо використовувати цибулю кільцями незручно, то овоч можна подрібнити в кашку і прикладати так до стоп. Разом з медом вона допомагає позбутися грибка, подагри, підвищеної пітливості і новоутворень.
Джерело: ukr.media