Проти цього страйкували в Голлівуді, але показали в Україні на ОМКФ

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який проходитиме в Києві з 12 по 20 липня, представив офіційний постер. На відміну від попередніх років, цього разу створював його не конкретний художник, чи група дизайнерів, а штучний інтелект. Організатори наголошують, що таким чином вони йдуть в ногу з часом і використовують передові технології.

“Ми вирішили створити постер у футуристичному стилі, в якому побудовано наш Фестивальний Центр – Будинок Кіно. Із сотень запропонованих штучним інтелектом варіантів ми обрали саме той, що відображає ті смисли, які є актуальними для нашої країни та нашого фестивалю. І я впевнений, що кожен знайде в ньому щось особливе для себе. Розвиток штучного інтелекту зараз хвилює чи не кожного в світі, і його не потрібно боятись, адже це вже частина нашої реальності. А його вплив на наші життя залежить від того, які саме сенси ми закладаємо в свої творіння”, – запевнив є креативний продюсер ОМКФ Дмитро Андрущенко.

Постер 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Постер 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю

За словами генеральної директорки ОМКФ Анни Мачух, сьогодні українське кіно, як і вся країна, переживає турбулентні часи. Кіномитці ще достеменно не знають, яким буде українське кіно після нашої перемоги, але без знання минулого побудувати успішне майбутнє неможливо.

“Саме тому у своє 15-річчя ми вирішили зануритись в історію українського кінематографа, дослідити, яким він був, що надихало наших режисерів, та спробувати спрогнозувати, яким він стане. Саме співіснування в одній площині минулого і майбутнього закладено в наш постер. В межах ОМКФ багато років проходили бізнес-програми, де збирались та спілкувались інноватори, гравці tech індустрії та представники різних креативних індустрій. Ми стежимо за технологічними трендами, і головний тренд сьогодні – це штучний інтелект. Тому постер ОМКФ-2024 розроблено за допомогою штучного інтелекту”, – підсумувала Анна Мачух.

В ОМКФ запевняють, що штучний інтелект – є трендом майбутнього. Парадоксально, але саме в столиці світової кіноіндустрії, Голлівуді, минулого року тривав перший за останні 60 років спільний страйк сценаристів та акторів. Вони вимагали покращень умов співпраці з кіностудіями, стрімінговими платформами. А також припинення активного використання штучного інтелекту, який забирає в них роботу. Домовитися з продюсерами все ж таки вдалося.

Зазначимо, що 14-й Одеський кінофестиваль через повномасштабну війну переніс основні заходи та покази своєї програми до Чернівців. В Одесі проводили кілька тематичних показів, організованих ОМКФ. Кінофестивальу Чернівцях тривав тиждень – з 19 по 26 серпня, а основною локацією став Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука.

      Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Odesa Film Festival (@odesa_film_festival)

Можливо вы пропустили…

Як адвокати ставляться до громадян-самоучок, що захищають себе в суді. Сергій Войченко

Чи часто громадяни, покладаючись на знання закону, самі виступають за свою справу в суді? І як адвокати ставляться до таких самостійних захистів? Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський», розповість про те, яким чином адвокати відносяться до самоучок у судових засіданнях та наскільки поширене це явище. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше про особливості самозахисту в суді.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *