Дієтологи назвали продукти, від яких у жодному разі не можна відмовлятися навіть на дієті

Обмеження в харчуванні через повну відмову від деяких продуктів може завдати непоправної шкоди здоров'ю, інформує Ukr.Media.

За жодних умов

Дієта дієтою, але про здоров'я потрібно думати завжди, скаже вам будь-який дієтолог і порадить продукти, від яких не варто відмовлятися в жодному разі.

Перше — яйця, наголошують дієтологи. Не даремно їх так люблять спортсмени та фітнес-блогери. Яйця — це один із найбільш поживних та повноцінних продуктів у раціоні людини. Це гарне джерело кращого дієтичного холіну — вітаміну В4. Без нього печінка, нирки та мозок просто не зможуть нормально працювати.

Природний антибіотик

Це, звичайно, часник. У цьому пряному овочі міститься багато біологічно активних сполук. Він не тільки зміцнює імунну систему людини, а й позитивно впливає на серцево-судинну систему, тиск, рівень холестерину у крові.

Печінка — хоч раз на тиждень

У цьому субпродукті величезна кількість корисних елементів. Продукт — лідер за вмістом заліза. А вітаміну B12 у 100 г печінки в 12 разів більше рекомендованої добової норми.

Морські водорості

Якщо морські водорості з'являтимуться у вас на столі один чи два рази на тиждень, то дефіцит йоду вам точно не загрожує, вважають експерти.

Адже саме йод має найважливіше значення для здоров'я та нормального функціонування щитоподібної залози. Цей орган відповідає за регуляцію обміну речовин та зростання клітин, а дефіцит йоду призводить до розвитку багатьох захворювань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *