Погане рішення Дженніфер Лопес і Бена Аффлека: вона страждає на самоті, а він рветься в першу сім’ю

Заради розкішного особняка в Беверлі-Хіллз за 60 мільйонів доларів Дженніфер Лопес продала будинок, у якому мешкала з колишнім чоловіком Алексом Родрігесом. До того ж вони з Беном Аффлеком взяли іпотеку – це, стверджували ЗМІ, було більш логічним фінансовим рішенням. Проте минув рік і особняк подружжя Аффлек-Лопес виявився виставленим на продаж. Спочатку це пов’язували з непорозумінням подружжя, яке веде прямісінько до розлучення. Як з’ясувалося тепер, причини для цього були геть інші.

Daily Mail повідомляє, що Джен і Бен вирішили позбутися будинку не через сімейну драму, а тому що з самого початку Аффлека не влаштовував такий вибір. Актору не подобалося нове житло, оскільки воно знаходиться занадто далеко від того кварталу, де живуть його діти від першого шлюбу з Дженніфер Гарнер. З’їхавши від Джей Ло, актор залишив її одну в особняку і вона раптом усвідомила, що будинок дуже великий. Уточнюється, що спочатку пара розглядала нерухомість, виходячи з кількості членів сім’ї, включаючи всіх дітей Дженніфер та Бена. Але, мабуть, спадкоємці не так часто балували батьків візитом, тому в такому величезному будинку просто не було потреби.

Великий будинок – великі проблеми. Фото: Getty Images

Великий будинок – великі проблеми. Фото: Getty Images

Не виключено, що, вирішивши всі розбіжності, селебріті підшукають щось більш зручне для себе для себе – будинок, який буде трохи ближче до дітей Аффлека і в якому Лопес не почуватиметься занадто самотньою, якщо раптом залишиться одна. Але хай там як, а надій на щасливий кінець дедалі менше.

Надій дедалі менше. Фото: Getty Images

Надій дедалі менше. Фото: Getty Images

Дженніфер Лопес переслідують панічні атаки

Стало відомо, що Джей Ло зіткнулася з панічними атаками та нападами гніву через ймовірність розлучитися з Беном – інсайдери передають, що співачка благає чоловіка дати їй другий шанс. На тлі сімейної драми співачка сподівалася знайти втіху в музиці, але тепер тікати від труднощів їй нікуди – стан Джен залишає бажати кращого.

«Вона весь час плаче та дуже засмучена. В одну хвилину вона переходить від гніву до відчаю, до нападів паніки, а потім іде в оману, що це лише мить і з ними все буде гаразд», – ділиться близьке до артистки джерело.

Дженніфер Лопес та її дочка Емма Мерібел. Фото: Getty Images

Дженніфер Лопес та її дочка Емма Мерібел. Фото: Getty Images

Зрозуміло, все це тільки тисне на Бена і стан справ жодним чином не покращує. Очевидно, тому актор заліковує рани в компанії колишньої дружини Дженніфер Гарнер – нещодавно їх помітили на одній із вулиць Лос-Анджелеса. Пізніше до них приєдналася мати зірки «Бетмена проти Супермена».

Аффлек з матір'ю та колишньою дружиною. Фото: Getty Images

Аффлек з матір’ю та колишньою дружиною. Фото: Getty Images  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *